RealFlight 4.5 Windows 10 kurulum.

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Son zamanlarda Rc helikoper, uçak konularına yoğunlaşan arkadaşlar Rc simulatör konusunda çok fazla araştırma yapmadan Art-tehc ( THK ) simulator kumandasını alarak simulasyon çalışmak istiyorlar ve sonrasında bakıyorlar ki bu kumanda güncel simulatörler le uyumlu çalışmıyor ve tatmin edici değil, arayış içerisinde RF 4.5 ile çalışabileceğini öğrenip, indirme kurulum işlerine başlıyorlar, sonra windows 10 ile sorunlar yaşayarak uyumlu olmadığını düşünüp hayel kırıklığı yaşıyorlar, bu yüzden hem RF 4.5 in bütün windowslara kurulabileceğini açıklamak hemde biraz güncellemek istedim.

İndirme linklerini Yandex diske yükledim daha hızlı pratik indirebilirler ve Windows 10 ile nasıl kurulum yapabileceklerini gösteren bir video hazırladım umarım birilerinin işine yarar.

İndirmek Linklerini Özel Mesaj İle isteyebiliriniz.

Windows 10 a RealFlight 4.5 Kurulum video Asıl püf nokta Yöneti olarak Çalıştırmak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Mustafa bey. :saygilar:
15 Yıldan beri işin içindeyim. Geçen bir simulatör programı indirip bir deneyeyim dedim. ( Hani yeni heves pc ye bağlanan kumandayı ancak edindim de...) Modelleri kaldırıyorum, ama iniş hep çuvallama ile sonuçlanıyor...:)
Simulatör ve gerçek uçuş arasında öyle çok farklılıklar varmış ki...:rolleyes:

Mustafa abim eline sağlık, benim içinde RF deneme zamanı geldi, rica etsem bense link alabilir miyim?

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
Merhabalar,
Uzunca bir süreden sonra tekrar realflight kurmak istedim ama başaramadım. En son xp ile kullanmıştım. Şu an windows 10 'a kurmaya çalıştım olmadı, Kurulum dosyalarımda sorun var galiba. Rica etsem dosyalar için link alabilirmiyim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
Son zamanlarda Rc helikoper, uçak konularına yoğunlaşan arkadaşlar Rc simulatör konusunda çok fazla araştırma yapmadan Art-tehc ( THK ) simulator kumandasını alarak simulasyon çalışmak istiyorlar ve sonrasında bakıyorlar ki bu kumanda güncel simulatörler le uyumlu çalışmıyor ve tatmin edici değil, arayış içerisinde RF 4.5 ile çalışabileceğini öğrenip, indirme kurulum işlerine başlıyorlar, sonra windows 10 ile sorunlar yaşayarak uyumlu olmadığını düşünüp hayel kırıklığı yaşıyorlar, bu yüzden hem RF 4.5 in bütün windowslara kurulabileceğini açıklamak hemde biraz güncellemek istedim.

İndirme linklerini Yandex diske yükledim daha hızlı pratik indirebilirler ve Windows 10 ile nasıl kurulum yapabileceklerini gösteren bir video hazırladım umarım birilerinin işine yarar.

İndirmek Linklerini Özel Mesaj İle isteyebiliriniz.

Windows 10 a RealFlight 4.5 Kurulum video Asıl püf nokta Yöneti olarak Çalıştırmak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Mustafa bey bu videonuzda uyguladığınız yöntemler ile win7 e de kurabilir miyim ? ayrıca benim ekran kartım amd radeon r6, rf4 ün bu grafik kartı ile zorlanacağını düşünüyorum bu sepebten phoneixi de yüklemeyi düşünsem iyi olur sanırım. iyi akşamlar. (kumanda henüz elime geçmedi 10 güne anca gecer sanırım)

Son düzenleme:
Windows 7 ile bu ayarlara gerek bile olmayabilir yanlış hatırlamıyorsam Windows 7 ile uyumlu rf4. Ekran kartı olayına gelirsek rahat kaldıracaktır merak etmeyin zaten üstün grafik özelliklerini açmak çok işinize yaramayacak, önü arkası belli olan bir model size oryantasyon eğitimi için gayet iyi yetecektir.