RealFlight Simulasyon Lazım

Malesef bütün keyleri denememe rağmen kurulumu tamamlayamadım. Aktivasyon kodu istiyor sürekli.
Maselef o sorun bazen oluşuyor internet varken felan tekrar dene, interneti kapat dene, virus programı engel olabiliyor bunlar secenek.

Birde mümkünse ağı değiştirip tekrar deneyin. Mesela ev interneti varsa onu devre dışı bırakıp telefon interneti ile deneyin. Zaten telefon interneti ile deniyorsanız farklı bi telefonun interneti ile deneyin. 2 kere Rf7 kurdum. İkisindede dediğimi yapmadan active edemedim.

Merhabalar, benim de dongle'ım yolda :yuppi: mesaj yollayabilir misiniz :)

flysky fs-i6 almayı düşünüyorum. Bu kumandaya uygun bir simülatör programı benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Çok teşekkür ederim.

flysky fs-i6 almayı düşünüyorum. Bu kumandaya uygun bir simülatör programı benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Çok teşekkür ederim.
Bu kumanda ile simulator kullanabilmek için Dongle dediğimiz USB cihazı almanız gerekiyor. Detaylar ekte.

Sim linklerini de özelden gönderiyorum :saygilar:

Bu kumanda ile simulator kullanabilmek için Dongle dediğimiz USB cihazı almanız gerekiyor. Detaylar ekte.

Aynen, kumandayı aliexpress'den almayı düşünüyorum. Alırken USB dongle sepetime ekleyeceğim.
Cevabınız ve yardımınız için teşekkür ederim.
Selam ve saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet bey iyi günler, sm600 model kumanda alacağım, mümkünse uyumlu simulatorleri nereden indirebileceğimi paylaşır mısınız? Teşekkürler.

Mehmet bey iyi günler, sm600 model kumanda alacağım, mümkünse uyumlu simulatorleri nereden indirebileceğimi paylaşır mısınız? Teşekkürler.
Mustafa arkadaşımız zamanında bu kumanda ile ilgili şöyle güzel bir konu hazırlamıştır.

Buna göre hem RF7.5 hem de Phoenix kullanabiliyorsunuz. Her ikisinin de linklerini özelden gönderiyorum :saygilar: