SAB Goblin 570 Elektronik Tercihimiz ve Genel Setup bilgileri

DenizSERT' Alıntı:
Kuyruk silideri alttan üstten bağlanıyor abi ona denir dual point 2 noktadan slider :)
Şimdi anladım Deniz ;) Fakat bu dizayn 570 yeni değil. Bildiğim kadarı ile 500, 630 ve 700 aynı dizayn var.

570 2 kısmı upgrade etmişler: Resimde gözüken:

- "Tail Side Plate" daha önce karbonmuş, esneme olayı engel olmak için metal yapmışlar:
- Resimde sarı işaretli halka eskiden metalmış, aşınma nedeniyle plastik yapmışlar

Ama işin aslı bu dizayn hiç beğenmedim ve Türker ile beraber incelediğimizde kuyruk kısmında ciddi dizayn hataları var. Bununla ilgili bir video çektik. Bugun ya da yarın paylaşırım ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet dün yaşanan teknik bir sıkıntı nedeni ile "Kuyruk mekanizmasını" montajını bitirememiştik :embarras: Bugün Türker kardeşimden aldığım mekanik destek ile :laugh: montajı tamamlandık.

İnşallah ukalalık olarak algılanmaz :embarras: ama ne yalan söyleyeyim Goblin beni ve Türker kardeşimi Kuyruk mekanizmasında biraz hayal kırıklığına uğrattı. Konu ile ilgili bir video çektik. Videoyu aşağıdaki konuda paylaşım dedim ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şimdi anladım Deniz ;) Fakat bu dizayn 570 yeni değil. Bildiğim kadarı ile 500, 630 ve 700 aynı dizayn var.

570 2 kısmı upgrade etmişler: Resimde gözüken:

- "Tail Side Plate" daha önce karbonmuş, esneme olayı engel olmak için metal yapmışlar:
- Resimde sarı işaretli halka eskiden metalmış, aşınma nedeniyle plastik yapmışlar

Ama işin aslı bu dizayn hiç beğenmedim ve Türker ile beraber incelediğimizde kuyruk kısmında ciddi dizayn hataları var. Bununla ilgili bir video çektik. Bugun ya da yarın paylaşırım ;)

yok abi sadece senin kuşa özel :)

DenizSERT' Alıntı:
yok abi sadece senin kuşa özel :)
Bırak şimdi şakayı Deniz :D Bu arada neyi yanlış anladığın henüz fark ettim. Slider 2 noktadan hala bağlı değil, plastik halkaya üsten geçiyor. Dolayısıyla Goblin 500 yapı aynen devam ;)

Bırak şimdi şakayı Deniz :D Bu arada neyi yanlış anladığın henüz fark ettim. Slider 2 noktadan hala bağlı değil, plastik halkaya üsten geçiyor. Dolayısıyla Goblin 500 yapı aynen devam ;)
hahah ;D abi 500 ün kuyruga bakmamışım kabul ama 630 700 770 hepsi alttan ball ın çevresini saran L sistem :) bağlı olmaması daha iyi takılma :laugh:

Abi ilginç bir tarasım olmuş, bende şahsen şaşırdım.L tasarımı da bir garip olmus.O kuyruk Slider'ın da eğimli durması bir garip olmus..

Ben bugune kadar hiç bir modelimde Dual Point Slider ihtiyacı hissetmedim, zaten o kadar slop da olmuyor.Başaran nasıl başarıyor onu da anlamış değilim.?

Postacı bana da uğradı bugün :halay: :yuppi:

sıcacık tap taze...

Harika görünüyorlar. O zaman uçmasına pek bir şey kalmadı.

Vay vay maşallah abi aşık oldum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mehmedim geldi mi elektronik :eek: Offff...Torklara hayran oldum :p..........Hadi hayırlı olsun kardeşim..... :halay: :bravo:

Ben kargoculara noel baba diyorum :) Bugün noel baba bana konnektörlerimi getirdi. İşallah bayram olmadan büyük paketimde gelir. Çocuklar gibi şen oluyor insan. Hayırlı olsun tekrardan . :yuppi:

Postacı bana da uğradı bugün :halay: :yuppi:
Mehmet Abi şu görüntü bile bana bir uçma hissi veriyor. :laugh: :lollol:

Gobilin'in bitmiş halini düşünemiyorum. :halay:

Abi hayırlısı olsunnn gümrük ödediniz mi??

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi