sanalpazar ve hızlı al battı iddialarıı gerçekmii

Geçen gün micro helikopteri gönderdim , bakalım para yatacak mı? İnşallah bir problem olmaz :-\

Arkadaşlar Maalesef iflas eşiğindeler.

İflası ertelemek için asliye mahkemesine dava açtılar ve kayyım atandı ama kayyım atanan şirketler maalesef çok uzun süre durmuyor gibi bişey umarım düzeltirler işlerini. Çok insan ekmek yiyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benim para halen ortalıkta yok.

Benimki de onay aldı pazartesi müsteri hizmetlerini arayıp durumu ogrenicem

Olan bana oldu her ay 3500 tl çekip 9 taksitte geri ödüyordum %5 komisyonla kredi kullamış oluyordum sahte satış ile . Her ay 8000tl ödemek kolay değil bu yöntemle 1 yıldır idare ediyordum şimdi mecbur bankadan %10 komisyon ile borç çekeceğiz hayırlısı olsun

SANALPAZAR BATMAMIŞ EY AHALİ BENİM PARAM GELDİ

:saygilar:benimkide geldiiiii :RCKolik:

son 1 yıl içinde sanalpazar ve hızlıal da garip şeyler oluyordu zaten, sanalpazarda paraları geç göndermeler, hızlıalda siparişleri göndermeyip haber bile vermemeler vs... demek bunlar işlerin yolunda gitmediğinin göstergeleriymiş....

Ayşe Demir' Alıntı:
SANALPAZAR BATMAMIŞ EY AHALİ BENİM PARAM GELDİ

Bu mutlu haberi vermek için mi üye oldunuz foruma? ;D

Ilgili sirketler batmadi degil, yanlis bilgilenmeyin, bilgilendirmeyin,

Su an itibari ile batmadi tabiki, lakin ciddi riskte,
Alacaklilarin, alacaklarini haciz yolu ile almamalari icin koruma aldilar, yani "iflas erteleme" talebinde bulundular mahkemeye,
Mahkemede sirketin mal varligini korumak yani tedbir amaci ile yonetimi alip kayyum atadi,

Iflas erteleme nedir peki ?

Iflas erteleme sirketlerin uretici firmalara, piyasaya veya gercek kisilere olan borclarini odeyemeyecej duruma gelmesi sonucunda alacaklilarin, alacaklarini haciz yoluyla almamasi, dolayisi ile sirketin artik donusu olmayan bir yola girmeyip batmamasi icin kopruden onceki son cikis, sirketimizin alacaklari var, tahsil edemiyoruz bundan borclarimizi odeyemiyoruz piyasaya dedikleri bir hukuki yontem,

Riskmidir bu hal ? Tabiki riskdir.Islem yaparsaniz kendi insiyatifinizdir.Biz tabiki bu aile ortamimizda dostlarimiz dedigimiz insanlari uyarmakla mukellefiz,

Cunki iflas erteleme cogunlukla sadece zaman uzatir,

Bilgilendirme icin Tesekkurler Evrim :RCKolik:

Biraz konu hortlatmak gibi oldu ama, sanalpazar 1 haftadır benim de ödememi hesabıma aktarmadı. Maillere bot mesajlar hala devam ediyor. Şikayetvar.com zaten bir sürü şikayet dolu. Yakın zamanda da bir düzelme olmayacağı aşikar. O yüzden bu site düzelene kadar nacizane tavsiyem uzak durun,site üzerinden satış yapmayın,karalama kampanyası gibi oldu biraz ama emin olun sattığınız bir şeyin parasını alamamak sinir ediyor uzayan süreçte. :embarras:

Arkadaşlar bende ürün gönderdim 5 gün oldu hala ödeme alamadım 825 + 155 tl ödeme bekliyorum ortalıkta birşeyler yok. Alıcıların ödemelerini sıraya aldık diyorlar ama bize ne zaman sıra gelir allah bilir.