Sohbet Odası

Sohbet Odası

Berkay35' Alıntı:

İdare eder :) :)
Vay arkadaş bunu da KLONE yapmışlar :D Bu da orjianl dizayn MOK canopy. Bence eğer renk tonlarında iyiyse, idare etmez zira süper :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sohbet Odası

slm lar rc kolik , bir cok abimi ce arkadaşımı daha öncesinden tanıyor olsamda , bu platformda aranızda yeniyim ;) hepinize iyi akşamlar , keyifli ve kırımsız uçuşlar şimdiden ;)

tanışma konusu acmıyım dedım :D yada acsamıydım bilemedim :rolleyes: :rolleyes:

Sohbet Odası

byedz' Alıntı:
slm lar rc kolik , bir cok abimi ce arkadaşımı daha öncesinden tanıyor olsamda , bu platformda aranızda yeniyim ;) hepinize iyi akşamlar , keyifli ve kırımsız uçuşlar şimdiden ;)

tanışma konusu acmıyım dedım :D yada acsamıydım bilemedim :rolleyes: :rolleyes:
Hosgeldin Ediz :thumbup:

Bence seni yeni taniyacak arkadaslar icin guzel olabilir. Bizler yani taniyanlar icin sorun yok ;) Zaten burada olmasada baska yerlerde hep birlikteydik ;) Bu vesile ile buraya da hosgeldin diyorum :)

Sohbet Odası

Bu arada Ediz, sana zahmet bir Hitec hayranı ve sıkı bir takipçisi olarak aşağıdaki konu hakkında senin de görüşlerini alabilir miyiz acaba :)

Sohbet Odası

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada Ediz, sana zahmet bir Hitec hayranı ve sıkı bir takipçisi olarak aşağıdaki konu hakkında senin de görüşlerini alabilir miyiz acaba :)

Ediz Bey hoşgeldiniz. Bu konuyla ilgili görüşlerinizi ben de bekliyorum. Artık benim de bir Aurora'm var. Öncelikli ihtiyaçlarım arasında li-po veya li-ion pil ve ekstra alıcılar var. En az 2 alıcıya daha ihtiyacım var. Bakalım şimdi kumandayla tekrar tanışma faslındayız. Özlemişim bu menüyü. İlerleyen saatlerde heli ile de tanıştırmayı planlıyorum. Sonra sırada planörüm olacak.

Sohbet Odası

Mesaj TAŞINMIŞTIR.

Sohbet Odası

Sizce bu uçar mı :laugh: :laugh: :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sohbet Odası

Forum bugun ne kadar sessiz entresan valla ilk kez boyle goruyorum burayi :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sohbet Odası

Ogulcan bazen sessizlik iyidir. Mesela fırtına oncesi gibi :):) Demek ki yanında bazı bomba konular gelecektir belki :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Sohbet Odası

Ogulcan bazen sessizlik iyidir. Mesela fırtına oncesi gibi :):) Demek ki yanında bazı bomba konular gelecektir belki :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Hani daha acik olsak abi :) neler var arkalarda :laugh:

Sohbet Odası

ogulcan acar' Alıntı:
Hani daha acik olsak abi :) neler var arkalarda :laugh:

Valla bir helici olarak çok değer verdiğim bir kardeşimim ricasını kıramadım ve oturdum 3-4 saatir temel uçak kuramlarını çalışıyor, "Motor, pervane seçimi, kanat yük hesabı....." kısımlarını anlamaya ve çalışıyorum :laugh:

Eğer ben anlamayı becerirsem :lol: Sümer ve Ömer abimiz ile Mesut kardeşimizin de destekleri ile yakında BOMBA bir uçak konusu geliyor, yani inşallah :lollol:

Onun harici bugün yarın Türker kardeşim FBL heliler ile ilgili güzel bir konu daha paylaşacak..... Eee daha ne olsun :halay: :RCKolik:

Sohbet Odası

Valla bir helici olarak çok değer verdiğim bir kardeşimim ricasını kıramadım ve oturdum 3-4 saatir temel uçak kuramlarını çalışıyor, "Motor, pervane seçimi, kanat yük hesabı....." kısımlarını anlamaya ve çalışıyorum :laugh:

Eğer ben anlamayı becerirsem :lol: Sümer ve Ömer abimiz ile Mesut kardeşimizin de destekleri ile yakında BOMBA bir uçak konusu geliyor, yani inşallah :lollol:

Onun harici bugün yarın Türker kardeşim FBL heliler ile ilgili güzel bir konu daha paylaşacak..... Eee daha ne olsun :halay: :RCKolik:

Merakla bekliyorum abi ortaya neler cikacagini :) ucak pek ilgimi cekmiyo heli nin yaninda ama turker abinin konusunu ozellikle bekliyorum benimde 450 ile ilgili planlarim var cunku :)