Spektrum Kumandalarda Yazılım Güncelleme (Firmware Upgrade)

ARKADASLAR SD KARTLA ILGILI SORUNLARI OKUDUM BANA GORE SD KARTI BICIMLENDIRIRKEN BI SECENEK VAR 3 ADET OLUR NTFS FAT32 VE FAT BU SECENEKLERDEN BIRINI KUMANDA OKUR BUYUK OLASILIKLA FAT32 YADA FAT OLMASI LAZIM DENEYIP BASARAMAYAN ARKADASLAR BICIMLENDIRIRKEN BU SECENEKLERI DEGISTIRIP 3 KEZ DENEMEYLE DOGRU OLANI BULACAKLARDIR. TABII BULAN ARKADAS HANGI FORMATTA OKUDUGUNU BURDA PAYLASIRSA COK IYI OLUR

SIMDI GELELIM BENIM SORUNUMA :) BENDE YENI BI DX7S KUMANDA ALDIM AMA DAHA ONCEKI SAHIBI SERIAL NUMARASINI KAYIT ETTIGI ICIN EKLEYEMIYORUM BU SORUNA NE GIBI BI COZUM URETEBILIRIZ.

mustafa lekesiz' Alıntı:
SIMDI GELELIM BENIM SORUNUMA :) BENDE YENI BI DX7S KUMANDA ALDIM AMA DAHA ONCEKI SAHIBI SERIAL NUMARASINI KAYIT ETTIGI ICIN EKLEYEMIYORUM BU SORUNA NE GIBI BI COZUM URETEBILIRIZ.
Bildigim kadari ile tek yol spektrum mail gonderip, kayiti sifirlatip yeniletmek...

Bu arada mesajin daha kolay okunabilmesi icin kucuk harf kullanilmasini rica ederiz :)

mustafa lekesiz' Alıntı:
ARKADASLAR SD KARTLA ILGILI SORUNLARI OKUDUM BANA GORE SD KARTI BICIMLENDIRIRKEN BI SECENEK VAR 3 ADET OLUR NTFS FAT32 VE FAT BU SECENEKLERDEN BIRINI KUMANDA OKUR BUYUK OLASILIKLA FAT32 YADA FAT OLMASI LAZIM DENEYIP BASARAMAYAN ARKADASLAR BICIMLENDIRIRKEN BU SECENEKLERI DEGISTIRIP 3 KEZ DENEMEYLE DOGRU OLANI BULACAKLARDIR. TABII BULAN ARKADAS HANGI FORMATTA OKUDUGUNU BURDA PAYLASIRSA COK IYI OLUR

3 formatıda denemiştim olmuyor malesef

buyuk harf ıcın dıkkat etmemıstım kusura bakmayın
sorunumu meıl atarak cozdum. cozulebılıyormus
sd kart konusunuda bende deneyecegım bkalım nolacak

DX9 a güncelleme yaptık blade nanoyu ayarlıcaz diye şimdi bütün modelleri baştan ayarlamam gerekecek, hiç birini görmüyor kumanda peh ?
Şu ana kadar 4 defa falan güncellenmiştim, hiç böyle bir sorun olmamıştı :embarras:

Demek ki son güncelleme çok büyük bir değişiklik kapsıyor. Eğer öyle ise mutlaka Uyarı yazmış olmaları lazım :rolleyes:

Bende hiç tahmin edemedim abi hatta sahaya gittim pili taktım baktım tık yok, 500 üde denedim onda da aynısı oldu. Neyse kbar ı sadece bind yaparak kurtardım gibi ama diğerleri nasıl olacak bakalım. İşin kötüsü pc ye format atmıştım yedek dosyalarıda yok. Her şey sil baştan :evil: