Thunder Tiger Mustang P-51D EPO

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
yaklaşan doğumgünüm nedeni ile hediye olarak aldığım EPO uçağım :) Thunder Tiger inciğini cinciğini düşünmüş ancak nasıl toplanacağını çok ayrıntılı manuelinde anlatmamış , toplaması 2 akşamımı aldı ,epey komplike birşey birsürü parça var kafa karışıyor, manueldede olmayınca anlatım :D

Dikkatimi çeken bir husus resmi web sayfasından manuelini nidridim ve uçaüın kutusundan çıkan kağıt manuele göre birkaç tane fazladan anlatım var :D

kanat açıklığı 860mm , aldığım versiyon Brsuhless versiyonu içinden sadece motor çıkıyor birde bayatlamış Epoxy ler ama modelin işçiliği 10 numara

Brsuhless motorlu versiyon : 149 TL

Ürün TR linki : Promodelhobby :

Thunder Tiger resmi web sayfası :

Motor 920KV 2S - 3S ile çalışabiliyor

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Thunder Tiger Mustang P-51D EPO

Üstad valla eline sağlık, süper olmuş. :bravo: Özellikle etiketlerine bittim. %p Tam vitrinlik :D

Yaaaa bu scale modeller neden bu kadar güzel ya :embarras: Evde yer yok, almama lazım, almamam lazım :rolleyes:

Mehmet abi köpük bu ya kanat genişliğide çok değil 149TL ayrıuca al eve as :) istediğin zamanda elektroniği takar uçurursun :D Scale modellerin güzelliği bu işte abi realdeki gibi yapıyorlar görüntüsünü tabi bu model tam scale sayılmaz :)

Ynt: Ynt: Thunder Tiger Mustang P-51D EPO

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi köpük bu ya kanat genişliğide çok değil 149TL ayrıuca al eve as :) istediğin zamanda elektroniği takar uçurursun :D Scale modellerin güzelliği bu işte abi realdeki gibi yapıyorlar görüntüsünü tabi bu model tam scale sayılmaz :)
Üstad valla böyle giderse bundan değil ama aynısının MICRO tipinden bir tane alacağım :laugh:

Mesut eline sağlık, çok yakışıklı olmuş. :thumbup:

Fiyatı da gayet uygun bence. Keyifli, kırımsız uçuşlar dilerim.

Üstad valla böyle giderse bundan değil ama aynısının MICRO tipinden bir tane alacağım :laugh:
[/quote]

abi HK dav çok ucuz 20 30 dolardı sanırım :D bidahaki sıparişinde çek bitane :D

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut eline sağlık, çok yakışıklı olmuş. :thumbup:

Fiyatı da gayet uygun bence. Keyifli, kırımsız uçuşlar dilerim.

Türker abi teşekkür ederim , fiyatı çok uygun gerçekten, 149 TL ye içinde epoxy si dahil BL motor dahil (epoxyler donmuştu gerçi uzun süre rafta beklemiş anlaşılan :D ) fiyat çok uygun gerçekten. eğlencelik kırımlık işte :D

eline sağlık çok güzel olmuş.
gördüğüm kadarıyla daha masraf edeceksin. :(
bitirene kadar vitrinde durur herhalde :D

hakan' Alıntı:
Masraf derken Hakan :rolleyes: Zaten hazır kit sayılır. Bence de fiyatı çok uygun. Sadece 2 adet servo ve ESC yok, ki üstadda zaten bunlar daha önceki modellerden çıkma mutlaka vardır. Sonra gelsin uçuşlar ;D

MEHMET ABİ
servolarla, esc göremediğim için dedim.

hakan' Alıntı:
MEHMET ABİ
servolarla, esc göremediğim için dedim.
Evet ben de sonradan fark edip, yukardaki mesajımı revize ettim :laugh:. Ama sen benden önce davranmışsın ;)

Anlatım da paylaşım dahrika olmuş, elinize sağlık :saygilar:

Eminim kendisi kadar uçurması da zevklidir. Videosu hemen aşağıda:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Ynt: Ynt: Thunder Tiger Mustang P-51D EPO

hakan' Alıntı:

Hakan bey masraf etmiycem modelciyiz sonuçta elimizde yedekte duran birsürü elektronik var :) hemen sıfır paketinde duran Turngiy Splush 30A esc ve 9Gr Metal dişli Zebra (Hitec üretimi) servolarla montajını yaptım bu gördüğünüz fotoğrafta hazır uçuşa haldedir model :) eğer bi aksilik çıkmaz ise bu hafta sonu uçacak :)

Tolga' Alıntı:
Anlatım da paylaşım dahrika olmuş, elinize sağlık :saygilar:

Eminim kendisi kadar uçurması da zevklidir. Videosu hemen aşağıda:

Tolga bey teşekkür ederim :) bu hafta test uçuşuna yapıcam inşallah aksilik çıkmaz ise :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Masraf derken Hakan :rolleyes: Zaten hazır kit sayılır. Bence de fiyatı çok uygun. Sadece 2 adet servo ve ESC yok, ki üstadda zaten bunlar daha önceki modellerden çıkma mutlaka vardır. Sonra gelsin uçuşlar ;D

abi dediğin gibi elimde gerekli olan herşey var hatta birsürü uçak malzemeside var eski uçakçıyız nede olsa :D son 2 yıldır ağırlıklı heli uçursamda :D

abicim bak şu vidyodaki ürün tam sana göre :D

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Thunder Tiger Mustang P-51D EPO

Mesut AKIN' Alıntı:
abicim bak şu vidyodaki ürün tam sana göre :D
Aynen tam da aradığım bu :thumbup: Fakat bu ay çoook açıldım. 1-2 ay sonra Hobbyking bir tane kesin sipariş edeceğim, notlarıma ve bütceme aldım :laugh:

Süper duruyor Mesut abi mükkemmel bir uçuş gerçekleştirdikten sonra bende alacağım :D servo yer bırakmışlar mı ön tekerleklerin tuvası var mı kapatıp açmak için ?

Gerçekten çok süper görünüyor, siz bunlara birer isim veriyormusunuz :rolleyes: Benim öyle bir huyum vardır isim veririm genelde.