Trex 700 Nitro Helikopter Maiden Uçuş (Yine Yeni Yeniden)

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Zaten hazırlamış olduğunuz videolar ve konularla çok yardımcı oldunuz şu ana kadar. Forumda bulamadığım konularda mutlaka başınızı ağrıtacağım. Yeri gelmişken belki tekrar olacak ama bu site ve sağladığınız içerik için emeği geçenlere teşekkür etmek isterim. Umarım bu birliktelik uzun yıllar bozulmadan devam eder...
Esas bu güzel düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için biz teşekkür ederiz Nesimi Bey :) Inşallah bizim de tek temenli ve dileğimiz bu yönde :thumbup:

Yine yeni yeniden muhteşem bir model olmuş güle güle uçur kırımsız uçuşlar.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Yine yeni yeniden muhteşem bir model olmuş güle güle uçur kırımsız uçuşlar.
Teşekkürler Celalettin Abi. İnşallah doya doya uçurmak nasip olur. :saygilar:

Türker, nihayet sahalarla buluştu, inşallah uzun süreler uçuşlarını keyifle izleriz, tekrar hayırlı olsun!

Omer Erkan' Alıntı:
Türker, nihayet sahalarla buluştu, inşallah uzun süreler uçuşlarını keyifle izleriz, tekrar hayırlı olsun!
Teşekkürler Ömer Abi. :) Bende uzun süre kırımsız uçuşlar yapmayı çok istiyorum, inşallah. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Teşekkürler Ömer Abi. :) Bende uzun süre kırımsız uçuşlar yapmayı çok istiyorum, inşallah. :laugh:
Yedek tutma abi ne zaman elimde yedek olsa model kırıyorum kdsyi çaktım haftasonu hakan abi büyük örnek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DenizSERT' Alıntı:
Yedek tutma abi ne zaman elimde yedek olsa model kırıyorum kdsyi çaktım haftasonu hakan abi büyük örnek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Bu yedek meselesi enteresan bir konu. Olsa bir türlü, olmasa bir türlü. ;D

Bu arada kırım kötü olmuş, üzüldüm. ??? Gerçi sen toplarsın onu tez zamanda. ;)

Türker şimdi farkettim bu konuya mesaj atmadığımı :D Mehmet abi ClubRC de konuyu paylaşınca oraya yorum yazmışım :)

tekrar tekrar hayırlı olsun Türker valla senin kadar çok sevindim bu işe :) kırımsız bol keyifli uçuşlar inşallah

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker şimdi farkettim bu konuya mesaj atmadığımı :D Mehmet abi ClubRC de konuyu paylaşınca oraya yorum yazmışım :)

tekrar tekrar hayırlı olsun Türker valla senin kadar çok sevindim bu işe :) kırımsız bol keyifli uçuşlar inşallah
İnşallah Mesut'um. :) Bakalım bu defa keyifli gider umarım...

Türker abi hayırlı olsun :) Kırımdan sonra o modeli satışa çıkarmana anlam verememiştim yeniden toplaman güzel olmuş :) Kazasız belasız uçuşlar :)

Berkay35' Alıntı:
Türker abi hayırlı olsun :) Kırımdan sonra o modeli satışa çıkarmana anlam verememiştim yeniden toplaman güzel olmuş :)Kazası belasız uçuşlar :)
Teşekkürler Berkay. İnşallah dediğin gibi kazasız belasız uçmak nasib olur. :)

Berkay35' Alıntı:
Türker abi hayırlı olsun :) Kırımdan sonra o modeli satışa çıkarmana anlam verememiştim yeniden toplaman güzel olmuş :) Kazasız belasız uçuşlar :)
Teşekkürler Berkay. Kırımdan sonra modelin pek toplanacak hali kalmamıştı, bu yeni kit. :laugh:

İnşallah dediğin gibi kazasız belasız uçmak nasib olur. :)