turnigy 9x mode 1 similasyon ayarları

hakanmak

Uye
İlgi Alanı
Multikopter
selam arkadaşlar
bende turnigy 9x kumanda var similasyon kumandası olarakta kullanılcağı yazıyor fakat bir türlü
ayarları yapamadım. spp,ppjoy yükledim fakat birtürlü başaramadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Ynt: turnigy 9x mode 1 similasyon ayarları

Merhaba Hakan,

Kullandığın Simulator programının adı ne acaba ?? "ppjoy " dediğine göre Phoenix olsa gerek, doğru mudur ??

Bir de Hakan Bey,

konusuna baktınız mı acaba ? Bu konuda belirtmeye çalıştığımız üzere kendi orjinal kumandamızı simulator kullanabilmek için ILAVE Ekipmana (DONGLE) ihtiyac var. Siz de bu var mı ?? Var ise neyi kullanıyorsunuz, linkini paylaşabilir misiniz lutfen

Mehmet bey phoenix var simülasyon olarak.

DONGLE bende var fakat internette baktığımda streio kablosu kullanın diyordu bu sebepten bende dongleyi kullanmadım.

Ynt: Ynt: turnigy 9x mode 1 similasyon ayarları

hakan' Alıntı:
DONGLE bende var fakat internette baktığımda streio kablosu kullanın diyordu bu sebepten bende dongleyi kullanmadım.
Stereo kablo olsa da arada bir ceviriciye ihtiyac var (En azından ben öyle biliyorum) . Bu ceviriciler hem programı Crack yapıyor hem de fiziki olarak kumandadan gelen sinyali simulator anlayacağı dile çeviriyor.
Internetteki kaynağın linkini kopyalarsanız ben de bir kontrol edeyim. Belki de benim bilmediğim bir nokta var :rolleyes:

Dongle kullanmanın harici bir de bazı özelliklere sahip yeni bir model tanıtmak gerekiyor. Bu özellik kullanılan kumandaya göre değişiyor. Mesela ben Futabada zamanında SIM adında yeni bir model tanımlamıştım.

Nette Turnigy için şunu buldum. [attachmini=1]

Ekli dosyalar

• Turnigy 9X Simulator programming.pdf
    7.1 KB · Görülme: 24

Teşekkürler.

similator için baktığım sitenin linki

internette çok fazla bilgi karmaşası var bu konu hakkında bende bakıyorum eğer düzgün bir yolunu bulursam paylaşacağım

hakan' Alıntı:
similator için baktığım sitenin linki

internette çok fazla bilgi karmaşası var bu konu hakkında bende bakıyorum eğer düzgün bir yolunu bulursam paylaşacağım
Öncelikle link için teşekkürler. Şöyle hızlıca baktım da biraz karışık gibi. Çalıştıran var, gürültü porblemi yaşayan var.... Eğer başarırsan paylaşmanı rica ederim :)

Benim başka bir forumda dongle olmadan phoenix kullanımı diye bir konum vardı yasak değişle linkini vereyim belki işinize yarayabilir

Berkay35' Alıntı:
Benim başka bir forumda dongle olmadan phoenix kullanımı diye bir konum vardı yasak değişle linkini vereyim belki işinize yarayabilir
Yasak değil Berkay, paylaşırsan guzel olur. Ben de merak ettim çünkü ;)

işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum kimse yorum atmamış :) ama denemekte fayda var

******lı yerler helicoptr fakat site bakımda olduğu için indirilemiyor sanırım :(

Berkay35' Alıntı:
işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum kimse yorum atmamış :) ama denemekte fayda var
Şimdi hatırladım :) bunu ben bir ara dememiz ve Thm kumandayı çalıştırmıştım. İlk fırsatta özellikle V922 kumandası ıcın deneyin sonucu paylaşmaya çalışırım. Berkay guzel konu. Her ne kadar konuna bir cevap yazılmamış olsa da eline saglık ;D

Berkay35' Alıntı:
******lı yerler helicoptr fakat site bakımda olduğu için indirilemiyor sanırım :(
Benim arşivde vardı sanırım, bulursam paylaşayım :)