turnigy 9x yardım

arkadaşlar turnigy 9x kumanda ile hk 450 ayarlarını yapamıyorum forumdaki videolarda farklı marka kumandalarla ayarlar yapılmış servo yönlerini değiştirmekte sıkıntı yaşıyorum reverse menüsü haricinde kumandada servo yönlerini değiştiren diğer ayarlar bu kumandada hangi menüde ve nasıl kullanılıyor bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.... :(

turnigy 9x yardım

Emre malesef menüler seninde söylediğin gibi farklı. :( Ama mantık aynı, kendi kumandanda nasıl yapıldığını öğrenmelisin. İnternette örnek olarak " turnigy kumanda servo reverse nasıl yapılır " dersen kendi kumandandaki karşılıkları bulabilirsin diye düşünüyorum.

turnigy 9x yardım

türker üstad teşekkürler heliyi bitiriyorum yavaş yavaş sizin videolarınız sayesinde %p esc programlama işi kaldı onu da hobbykıng sitesinden esc min kılavuzunu indirdim onla yapacağım umarım doğru yoldayımdır :)

turnigy 9x yardım

emre akyol' Alıntı:
türker üstad teşekkürler heliyi bitiriyorum yavaş yavaş sizin videolarınız sayesinde %p esc programlama işi kaldı onu da hobbykıng sitesinden esc min kılavuzunu indirdim onla yapacağım umarım doğru yoldayımdır :)

Bir nebze de olsa faydalı olabildiysek ne mutlu bize. Gelişmelerden bizi haberdar ederseniz elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız RCkolik ailesi olarak.