[Urun]: ALZRC Devil 380 Fast

Eger kit uygun olursa simulatorde calistiginiz hareketi ilk kez gercek modelde denerken klonla dener cakarsaniz klonu cakmis olursunuz... :RCKolik:

Bence klonu riske atmak acisindan super bisi klon olmasi...

Hem klonun olmasi parcalarinda birebir ayni olup ciddi bir fiyat kazanci demek olur...
En nihayetinde cinlilerde aliminyumdan ve cnc tezgahta yapiyor parcalari :)

Malzeme kalitesi biraz farklı oluyor ama, kritik parçalar var kritik olmayan parçalar var.

Frame kırsam gidip tekrar goblin niye alayım, alzrc nin karbonu da son derece yeterli. Ama aktarma organları, hareketli aksamlar orjinal olsun mesela...

Bu zaten eski align taktiği...
1-Klon kit alıp kritik bir iki yerini orjinal alma...
2-Veya orjinal kit aldın kırıldı, kritik olmayan yerlerini klon ile tamamlama :)

Ülkemiz de üretilmeyen bir şey olduğundan kim klonlamış nasıl yapmış önemli değil :) şimdi düşenelim helifreak den olumlu yorum gelirse fiyatı da 150 dolar bandında satarlarsa forumda bu modeli alacak sayısı en az 20 :laugh: savox servolar,zeal paller,yep 100 esc ile canavar uçar gibi duruyor tek sorun motoru scor mu takalım yoksa alignla devammı edelim., Ünite zaten belli izmir ekibinin vazgeçilmezi kbar ....

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Buyrun içinin de resimleri arkadaşlar (Ürün Test ürünü) :thumbup:

Bu arada 380 uygun motor seçeneği de sonacaklar gibi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok iyi yaaa :D

Seviyorum bu çinlileri....

Son Haberler

Aşağıdaki bilgiler ve FIYAT net olup, ALZRC kendi resmi bildirisidir

Latest NEWS! Devil 380 Fast Combo will equipped with ALZRC-3020 1100kv Brushless Motor & HobbyWing Pentium 60A V4 ESC (60A V4 is exclusive!!!!)

Retail price is 1899RMB, about 302 dollars. The super combo is not decided yet. Will be available for purchases in the USA witin about 2 weeks

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kit + Motor (ALZRC-3020 1100kv) + ESC (HobbyWing Pentium 60A) Combo seçeneği ile $302 fiyatta 2 hafta içerisinde piyasada olacak. Şu aşamada "Süper Combo" seçeği düşünülmüyor.

Fiyatı kesinleşsin , o zaman bakın , benim bile şimdiden içim kıpır kıpır oldu , yok canım bu çinliler adamın ahlaki değerlerini de bozup klonluyorlar..... :lol:

Helifreak yorumları önemli :) bekleyelim bakalım gelsin ondan sonra evde satılması gereken neler var bir değerlendirelim..Hanımın boşama riskine karşı sığınma evi talebimiz sayın yönetim

Goblin kiti 350 dolar sanırım. Bu amcalar 300 dolara kit+motor+esc yapmışlar.

Elde ünite var zaten...

Servo savöx olur fazlası haram...

Lipo ne kullanıyordu bu meret? Olmadı iki tane falan alınır...

Peki Helimizi aldık da çantayı ne yapacağız :rolleyes: :rolleyes: Klone model alıpta herhalde SAB orjinal çantasını kullanacak değiliz ya. Hadi biz kullandık Rasim ne yapacak :lollol: :lol:

Çinli kardeşler bunu da düşünmüş ve 380 çantasını bile kopyalamış :-\

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Fiyatı kesinleşsin , o zaman bakın , benim bile şimdiden içim kıpır kıpır oldu , yok canım bu çinliler adamın ahlaki değerlerini de bozup klonluyorlar..... :lol:
Fiyat kesin Hakan'ım. Aldığım tüm bilgiler ALZRC kendi resmi bildirisi ;) Tahmin değil yani

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Peki Helimizi aldık da çantayı ne yapacağız :rolleyes: :rolleyes: Klone model alıpta herhalde SAB orjinal çantasını kullanacak değiliz ya. Hadi biz kullandık Rasim ne yapacak :lollol: :lol:

Çinli kardeşler bunu da düşünmüş ve 380 çantasını bile kopyalamış :-\

yaw bu adamlar olmasa şimdi gens pillere bile ödediğimiz paranın 3 katını ödüyor olacaktık... optileri düşünemiyorum bile :):):)

Ben şahsen A101 poşetine koymayı düşünüyordum, çanta iyi oldu ;D

Lipo olarak şu olabilir sanırım;

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben şahsen A101 poşetine koymayı düşünüyordum, çanta iyi oldu ;D

Lipo olarak şu olabilir sanırım;

Rasim fast-lad daha doğrusu ingiliz posta servisi royal mail artık lipo taşımıyor... Bu nedenle ups ile gönderiyorlar 25 sterlin kargo ücreti vardı en son :):rolleyes: my helis e falan bakıcaz sanırım

Goblin neden alinir? Sekil, kuyruk, kayis, ses, kalite... Hepsine tamam, ama asil goblin alma sebebi nedir? "sende ne var makina?" sorusuna "Baba bende goblin var" demek varken, bende aalezearsii var demek istemez insan.
Ben devil fast 480 modelini kullandim, kalite acisindan en kaliteli klonumdu. Ama klondu sonucta. Sende ne var sorusuna hep uzatilmis trex 450 pro klonu 360 palli diye cevap verirdim. Zamaninda align piyasayi domine ederken el altindan izin veriyordu bu klonlara, demek ki sab da izin vermeye baslamis, buna boyle bakmak lazim. Yoksa kolay kolay oyle her vidayi kopyalatmazlar adama.
Ben bunu alir miyim? Almam. En azindan bu paraya almam. Yeni basladigim zaman alir miydim? Alirdim, ama hayatimin hatasini yapmis olurdum. Agir makine, yuksek kafa turu olan bi makine, ama skid yok :D her inis bir kirim :) Ben bu islerin hep bir plan dahilinde yurudugune ve bu modelde sab'in parmagi olduguna inaniyorum. Yoksa neden alzrc her markadan birer ikiser kopyalamasin ki? Cesit cesit, renk renk yap sat :)