[Urun]: Gaui NX7 Nitro Model

Naabıyor bu manyak yaw :eek: Anlayan beri gelsin :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

'' Abi yanları al , üstler kalsın. Bide ara makası at tamamdır '' :lollol: :lollol:

Şaka bir yana 2.02'de başlayan hareketin ismini biliyormusunuz ?

Şurda 1:17 de ne oluyor? Nasıl yaklaştığını tam anlayamadım ama ses ilginç geldi. Kafa turu anlık olarak aşırı mı artıyor? 1:14 ten itibaren izlenirse daha iyi anlaşılabilir belki.

Rasim Öztürk' Alıntı:

Şurda 1:17 de ne oluyor? Nasıl yaklaştığını tam anlayamadım ama ses ilginç geldi. Kafa turu anlık olarak aşırı mı artıyor? 1:14 ten itibaren izlenirse daha iyi anlaşılabilir belki.

Dunkan Bossion'un videolarında benim de anlatmak istediğim buydu , bu nasıl oluyor bizim modellerimiz niye yapamıyor bunu :)
Şöyle küçük bir detay var ki ; helikopter ilk düşüşte 0 dereceye yakın bir açı ile düşüşe geçerken , yere yaklaştıkça negatif açıyı arttırıp , yere yaklaşınca da negatiften yavaşça pozitife , sıfırın biraz üstüne kadar stickleri hareket ettiriyor. Birden pozitif açı vermiyor. Belki de böyle yapılıyordur :-\

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şahsen o sesin nereden geldiğini bende anlayamadım Rasim. ??? Aklıma gelen tek şey aşırı ivmeden dolayı canopy main drive'a falan sürtmüş olabilir...

Ani açı değişiminden olabilir Türker abi, sonda da oluyor aynısı çünkü... Otodan önce..

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ani açı değişiminden olabilir Türker abi, sonda da oluyor aynısı çünkü... Otodan önce..
Yani diyorsunki Rasim biz boşuna 8 senedir bu helilerle uğraşmışız daha bi kere bile anlık açı değiştirmemişiz. :lollol: :lollol: Uçmayı öğrenmeden emekli gibi hissettim kendimi. :lollol: :lol: :lol:

Mehmet abi bana bir tane uçak alalım moralim çok bozuldu. ;D ;D ;D

Şaka bir tarafa olabilir tabi ama bence yinede canopy'e sürtüyor. (Züğürt Teselli MODE ON - idleX)

Abi nedense hep yüksek irtifadan hızla düşüşe geçince, yere yakın modeli dengelerken sürtüyor o kanopi ;D ;D ;D Videoda üç yerde var, ilki en net duyulanı...

Bunun kanopiden başka bi açıklaması olur gibi hissettim, ama kedidir kedi diyorsan öyle olsun :)

Diğerleri 2.23 3.30

Rasim Öztürk' Alıntı:
Abi nedense hep yüksek irtifadan hızla düşüşe geçince, yere yakın modeli dengelerken sürtüyor o kanopi ;D ;D ;D Videoda üç yerde var, ilki en net duyulanı...

Bunun kanopiden başka bi açıklaması olur gibi hissettim, ama kedidir kedi diyorsan öyle olsun :)
İvme işte Rasim, kanopi ivmeden esneyerek main drive'a sürtüyor. Ama düşündümde kedi daha mantıklı esasında. :laugh: :lollol:

Adamın sakin uçtuğu yok ki, bütün uçuşu aşırı pozitif ve negatif ivmelenmeler üzerine :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Adamın sakin uçtuğu yok ki, bütün uçuşu aşırı pozitif ve negatif ivmelenmeler üzerine :)
O konuda aynı fikirdeyim adam hızlı ve öfkeli gerçekten. ;D

:saygilar: elektrikli derim başka bişey demem , :thumbup: