[Urun]: Gaui NX7 Nitro Model

Nitro candır,gerisi oyuncaktır. ;D

Dumancılara selam olsun :saygilar:

861 dolar kit...

1386 dolar kit+motor...

offff :eek:

NX7 benim hasta olduğum bir model..

Para olacaktı, binicektim üstüne vurucaktım kırbacı :lol: :lol: :lollol:

Yine bunu toplaması 2000dolarese gelir :'(

2000 olsa yine iyi.. Bu fastlad durup durup parayı bitirdikten sonra böyle şeyler yapıyor yalnız. Çekicem Andy'nin kulağını

Abi istişareyi nitrocularla yapacaksın, tamamen farklı bir alan :)

Ama bu aralar bi arayıştasın net. Diyeceğim sadece şu kadar; Goblinci tayfa gibi veya ben gibi belli markalara modellere takıntın yoksa, senin için şu anda doğru sınıf 550 ve f/p oranı açısından rakipsiz model şudur;

Kit, pal, motor, esc, servo olarak yani ünite hariç super combo olarak daha uygunu varsa adı sanı belli markalar arasında, 550 sınıfında paylaşılsın öğrenelim :)

Nitro model ara sira keyif icin bile ucurmak icin mutlaka envanterde olmasi gereken bir modeldir,
Tabi bu dusuncedir ve herkeze gore degisiklik gosterir,

Arasıra keyiflik de şöyle birşey var;

Tabii hakkında detaylı bilgiyi Erhan Yılmaz veya Mustafa Güney verebilir.

Evet 550L iyi fiyat iyi bu modele sirkette de baktim bir spirit siparis verdik mi bu model iyi tasir beni diye dusunuyorum.Ama evrim abininde dedigi gibi kolleksiyona 1 nitro eklemek lazim

Murat Samastı' Alıntı:
Evet 550L iyi fiyat iyi bu modele sirkette de baktim bir spirit siparis verdik mi bu model iyi tasir beni diye dusunuyorum.Ama evrim abininde dedigi gibi kolleksiyona 1 nitro eklemek lazim
Murat abi bence de sana bir 550L iyi gider üzerine bir de spirit sırtın yere gelmez evelallah[emoji4]
Nitroyu sonraya bırak abi kanımca[emoji6]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

550'nin kendine göre avantajları tabi ki tartışılmaz, ancak illa 550 ile de sınırlandırmamak lazım seçenekleri. :) Şartlar uygun olduktan sonra 700 de düşünülebilir.

550-700 arasındaki avantajların ve dezavantajların farkında olarak söylüyorum bunu, iki sınıftan da modelim var. Daha önce de konuşuldu, uzun uzadıya kıyaslamaya gerek yok. Dediğim gibi, şartlar uygunsa, 450'den 700'e geçilmez gibi bir kural yok :)

Bir arayis icerisine girdik aynen emre hersey olabilir 550L dusuncemiz ama 700 olmaz diye bisey yok bakalim hayirlisi ozkan abi 550L yi bir toplasin belki adana sonrasi o satmayi dusunurse onu alabilirim karar vermis degilim

Model, yeterince lipo falan derken, 700ün en azından 10bini var buraya yazıyorum :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Model, yeterince lipo falan derken, 700ün en azından 10bini var buraya yazıyorum :laugh:

Ben günün birinde bir 700 toplayacağım ama bu fiyata olmayacak muhtemelen :lol: :lol: :lollol:

Elde yeterince 5000mah lipo varsa neden olmasın. 5-6bine de toplanır.