[Urun]: Goblin'den YENI BOMBA : Black NITRO

helal olsun. bu davranışı diğer firmalardan da görmek isteriz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
helal olsun. bu davranışı diğer firmalardan da görmek isteriz.

Al gör;

İyiki acele edipte hemen sipariş etmemişim. :laugh: Şimdi test ve güncellemeler de bittiğine göre almanın tam sırası. ;)

Şaka bir tarafa benim 700 nitro olmasaydı kesin geçmiştim siparişi. :rolleyes:

Ya Mehmet abiyi kandıracağım ya da zorla Arda'ya falan aldıracağız artık, yakışmaz mı. :hoppa: :hoppa: :hoppa:

Hadi bu sabah bir değişiklik yapalım ve oturduğumuz yerden bir Goblin NITRO toplayalım :laugh: ;D ;D

Güzel çalışma keyifle izledim. Ama egzoz goblin e yakışmıyor.[emoji39]

Ferrari'nin gidip işportacı arabasi yapmasi gibi olmus. Icten yanma da neymis, retro tarzi herhalde, nostalji begenenler icin :angry:

Mert Barett' Alıntı:
Ferrari'nin gidip işportacı arabasi yapmasi gibi olmus. Icten yanma da neymis, retro tarzi herhalde, nostalji begenenler icin :angry:

Elektrikli ferrari gibisi yok.:D

Bi ben çok yadırgamadım sanırım bu egzoz olayını :D Sonuçta nitronun bir gerçeği...

Bir de tabii aşk olmayınca gobline karşı... Boru kötü de görünse koymuyor demek ki bana ;D

Mert Barett' Alıntı:
Valla çok ilginç bir yorum olmuş, anlamakta zorlanmadım dersem yalan olur :rolleyes: Büyük ihtimal siz elektrikliden önce her yerin nitro olduğu zamanları bilmiyorsunuz Mert bey ;)

Nitro modellerin çoğunda ekzoz kötü durur zaten.:D Elbet zamanla ufak bir ezilme oluyor. :)

Valla arkadaşlar bu işler şüphesiz tamamen zevk meselesi.

Ben O.S.'in o bazuka gibi powerboost egzozunu bile şık buluyorum örneğin.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nitro modelimde yerdeyken bakmayı en çok sevdiğim yer egzozla motorudur. :laugh:

Goblin'deki egzozda beni hiç rahatsız etmedi şahsen. Tuğla gibi 12S pil olacağına egzoz var, hemde kendiliğinden uçuşa smoke efekti veriyor daha ne olsun. :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla çok ilginç bir yorum olmuş, anlamakta zorlanmadım dersem yalan olur :rolleyes: Büyük ihtimal siz elektrikliden önce her yerin nitro olduğu zamanları bilmiyorsunuz Mert bey ;)

Mehmet Hoca'm sorun da burada zaten, "elektrikliden once"
Aramizda Homo Erectuslar yasamadigina gore cok daha verimsiz bir guc kaynagini kullanmayi mantiksiz buluyorum.

Mert Barett' Alıntı:
...Aramizda Homo Erectuslar yasamadigina gore cok daha verimsiz bir guc kaynagini kullanmayi mantiksiz buluyorum.
Bu durumda bu hobiyle uğraşmanın verimsiz güç kaynağı kullanıyor olmanın haricinde birçok mantıklı tarafı var diye düşünmeli miyiz o zaman. :rolleyes: :islik:

Ben 20 seneden uzun bir zamandır uğraşıyorum, hala bu hobiyi yapmakla alakalı mantıklı bir açıklama bulamadım. Her fırsatta akıllı adam bulaşmaz diyorum. :laugh: :lollol:

Bu arada sanırım ben Homo Erectus'um. ;D :eek:f:

Not1 : Aşkın gözü kördür. (Nitro Severler Derneği) :laugh:
Not2 : Güç kaynağının verimi konusunda haklısınız elbette. ;)

Samimiyetinize güvenerek esprili yaklaştım, umarım yanlış anlaşılmamıştır Mert bey. :saygilar:

nitro son zamanlarda düşüse geçsede motor firmaları os ve ys 105 cc ve 96cc gibi yeni nesil ( boyut olarak aynı ama daha fazla güce sahip) motorlarla adeta can verdi tekrar. tabi buna büyük firmalar kayıtsız kalmadı ve en son goblin de bu furyaya katıldı. goblin ufak değişikliklerle elektirikli model atikliğinde bir ürün sundu.

hayatında nitro heli uçurmayan kişi ne yazıkki nitronun hazzını anlayamaz. marka önemli değil.

sizi video ile başbaşa bırakıyorum. performans için çekincesi olanlara

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Bu durumda bu hobiyle uğraşmanın verimsiz güç kaynağı kullanıyor olmanın haricinde birçok mantıklı tarafı var diye düşünmeli miyiz o zaman. :rolleyes: :islik:

Ben 20 seneden uzun bir zamandır uğraşıyorum, hala bu hobiyi yapmakla alakalı mantıklı bir açıklama bulamadım. Her fırsatta akıllı adam bulaşmaz diyorum. :laugh: :lollol:

Bu arada sanırım ben Homo Erectus'um. ;D :eek:f:

Not1 : Aşkın gözü kördür. (Nitro Severler Derneği) :laugh:
Not2 : Güç kaynağının verimi konusunda haklısınız elbette. ;)

Samimiyetinize güvenerek esprili yaklaştım, umarım yanlış anlaşılmamıştır Mert bey. :saygilar:

Turker Bey,

Estağfurullah, umarim ben kirici olmamisimdir.
Isin kotu yani, benim suan kullandigim teyyarelerin hepsi icten yanmali ve verim konusunda glow ve gasoline motorlardan kat kat daha geride. O yuzden mantik konusunda cok haklisiniz :laugh:

Ama glow motor sevmememin en buyuk sebebi, kirlilikden dolayi evde sorunlara sebebiyet verip, esimin hobiye harcadigim paralari hatirlayip sorgulamasi :D :D

"Bunlar pilli okadar da pahali degil" kilifina pek sigmiyorlar :)