[Urun]: MSH Protos 380 Çıkıyor...

[Urun]: MSH Protos 380

Çıkmasına fazla bir zaman olmayan şu günlerde atladığımız iki özellik daha paylaşalım.

** Öncelikle gövdenin açık göründüğü fotodan da anlaşılacağı gibi, manyetik kanopi sabitleme benim deyimimle "şırrak" sistemi bu modelde de mevcut ;)

** İniş takımı gorilla gear plastik, inanılmaz esneme kabiliyetine sahip bir plastik türü... Default olarak geliyor...

Bu arada sadece protos kullanıcıları değil, Trexciler da alsınlar bence şunu;

Ben çok kırım yaptım protos ile, daha hiç kırılmadı... Ömürlük olur.

Rasim Öztürk' Alıntı:
** Öncelikle gövdenin açık göründüğü fotodan da anlaşılacağı gibi, manyetik kanopi sabitleme benim deyimimle "şırrak" sistemi bu modelde de mevcut ;)
Genel de bunu firmalar upgrade olarak satıyorlar, özellikle kitler ilk çıktığı zaman. MSH bu güzel özelliği dahil ettiği için tebrik ediyoruz :thumbup: %p

Pre-order bekliyoruz sanırım ;D

Evo ile bi foto daha paylaşalım :) Bunun kuyruğa da 3-5 dolara sticker çıkacaktır, orayı da neon red düşünün...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yok yok Allah ıcın guzel model :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duyurusu çok yakındır... Ürünle ilgili tanıtım fotoları geliyor bir bir...

** Xnova 26xx , 28xx , 32xx kısaca 380 boyutubu destekleyen tüm Xnova motorları veya benzer motorlar sığacak... Pinyon daha önce belirtildiği gibi 14T den 25T ye kadar... 21T üzeri 5mm iç çaplı...

** Fotolardan birinde Evoluzionenin karbon boomunu görüyorsunuz. Bu tamemen karbon ve yüzey kalitesi de çok iyi.. Haliyle biraz pahalı oluyorlar. Çok gerek yok :laugh:

** Sticker ile ilgili sorulmuş, ilk çıkışta hazır değilmiş ama ilerde olacakmış. Gerçi beklemeye gerek yok, fin ölçülerinde kullanıcılar kendileri de hazırlayabilir. Boom boyamak da yapılabilecek işler arasında.

** Pili alta alabilme ihtimalini sormuşlar.. İyi bir cyclic hissiyat için dikeydeki ağırlık merkezinin gerçekten üstte olması gerektiğini söylemiş Alex.. Pili alta alırsanız ve bir de tray eklerseniz ekstra ağırlık ekliyor ve performansı olumsuz etkiliyorsunuz demiş.. Bu boyutta bir helide battery tray'i amaçsız gördüğünü belirtmiş..

** Bu arada ikinci fotodaki stok kanopi... Arka tarafa kadar uzanıyor ve manyetik sabitleme olayı var.. Skid gorilla plastic, kırmak beceri isteyecek..

fena makine değil ama g380 in üzerine 380 tanımam :) şaka bir yana piyasa da goblinin satış rakamlarını yakalayabilecek mi merak ettiğim bir konu

Kuyruk borusu da biraz kalınmış, tam senin tarzın Rasim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yakalaması gerekiyor mu Kadir? :)

Ben de şunu merak ediyorum; Goblin'in satış rakamları kaç?? Buna verilebilecek cevap muhtemelen şu kadar olacaktır. "Çok." :laugh:

Hakkaten ben de merak ettim [emoji1] var mi istatistik?

Emre sende bir sipariş geçicekmisin yoksa üstad? Bu arada x3L için bir soru sormuştum senin konu altında ama cevap alamadım sayın moderator :)

kadir kocaman' Alıntı:
Emre sende bir sipariş geçicekmisin yoksa üstad? Bu arada x3L için bir soru sormuştum senin konu altında ama cevap alamadım sayın moderator :)

Ben bunun dedesini alıcam sanırım, max olanını :D Ama seneye falan artık..

X3L için, akşam yazayım deyip unuttum. Dur yazayım ;D

Emre Kaman' Alıntı:
Ben bunun dedesini alıcam sanırım, max olanını :D Ama seneye falan artık..

X3L için, akşam yazayım deyip unuttum. Dur yazayım ;D

eyw Emre, okudum şimdi eline sağlık

Piyasa beklentilerini bi kenara bırakıp, videolara devam :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kit önce 16T pinyon ile gelecek dediler... Olmaz öyle iş dedik, ona uygun 3.5mm şaftlı motor yok dedik. Sonra 15T ye değişti... O bi nebze daha iyi ama 1360kv motor için o da tam uygun değil dedik. Değerler şöyleydi;

Throttle 60%: 3120
Throttle 65%: 3216
Throttle 70%: 3312
Throttle 75%: 3409
Throttle 80%: 3505
Throttle 85%: 3601
Throttle 90%: 3697
Throttle 95%: 3794

Yola geldiler, kit ile 14T gelecek ki o tam uygun motora... Kendim 1360kv kullanacağım diye değil, 5-6 dolar verir uygun pinyonu alırız sorun olmaz da... Madem bir iyilik yapıyorsun, doğru iş yap diye müşteri olarak fikrimizi beyan ediyoruz. Neyse ki firma da anlayışlı ;) Bunlar da yaklaşık değerleri...

Throttle 60%: 2911
Throttle 65%: 3001
Throttle 70%: 3091
Throttle 75%: 3181
Throttle 80%: 3271
Throttle 85%: 3360
Throttle 90%: 3450
Throttle 95%: 3540

Yola geldikleri bir diğer nokta ise; EVOLUZIONE KIT çıkarmak. Upgradeden ayrıca ittirmasyon yapmamak. Tabi 50 dolar kadar fiyat farkı ile. Bu saatten sonra normal kit alınmaz :D