[Urun]: MSH Protos 380 Çıkıyor...

[Urun]: MSH Protos 380

Bu açıklamayla ilk sahibi de belli oldu mu ne :hoppa: :hoppa:

Benim zaten motor hazır, pal hazır, lipolar hazır... Esc ve servo kolay iş :)

MiniBrain2 yi Vbar Neo ile takaslayabilirsem... Almak için bi engel yok. Hatta manual bile inceliyorum şu anda :laugh:

Herkese de bi göz atmalarını tavsiye ederim, 65 sayfa kitap gibi %p Çok boğmadan, adım adım aheste aheste, acemiye anlatır gibi çalışmışlar. Takdir ediyorum. Model bazı noktalarda Protos Max v2 nin scale edilmiş hali gibi, central plate motor plate, bağlantı şekilleri, ana dişli taraflar... Neyse buyrun manual;

Aklın yolu bir. Bu son dakika gelismeleri oldukça olumlu olmus. Geri bildirim verenlerin ellerine saglık :)

Artık geri sayım başladı :halay: bakalim kit fiyatları nasıl olacak :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aklın yolu bir. Bu son dakika gelismeleri oldukça olumlu olmus. Geri bildirim verenlerin ellerine saglık :)
Artık geri sayım başladı :halay: bakalim kit fiyatları nasıl olacak :D

Aslında fiyatlar da kabaca belli Mehmet abi ama Fastlad Midland beklemekte yarar var. Zaten onlar da preorder başlatır.

Amerika'da kit fiyatı 450$... Evoluzione kit fiyatı 500$ ... Bunun içine 165$ lık miniBrain2 dahil... 35-40$ lık ana pal hariç...

İtalya'da kit fiyatı 371 euro (420$)... Evoluzione kit fiyatı 409 euro (460$)... Aynı şekilde bunlara da 152$ lık miniBrain2 dahil, 35-40$ lık ana pal hariç... (italya fiyatında %22 vat hariç, amerikada vat düşmüyor ne yazık ki)

Fastlad Midland ne olur bilmiyoruz henüz... Ama kit fiyatından brain düşüp pal eklersek; kabaca palli normal kit 300 dolar, palli evoluzione kit 350 dolar diyebiliriz.

Goblin 380 de fiyat olarak 345 dolar fastladde... Bunun evoluzionesi ile onu bir tutup, normalini uygun tutmuşlar.

Benim merak ettigimde buydu, detaylı açıklama ıcın teşekkurler Rasim.

Demek ayni klasmandaki rakibi ile aynı fiyatı düşünmüşler :)

Sadece keske zamanında Align yaptıgı gibi illa FBL üniteyi alacaksın diye zorlamasaydilar. Ama ünite yeni ve iyi olunca cok da sıkıntı degil. Her sekilde değerlendirilebilir :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Yola geldikleri bir diğer nokta ise; EVOLUZIONE KIT çıkarmak. Upgradeden ayrıca ittirmasyon yapmamak. Tabi 50 dolar kadar fiyat farkı ile. Bu saatten sonra normal kit alınmaz :D

Bu çok güzel bir gelişme olmuş gerçekten. :thumbup: Bence de bu durumda evoluzione'a yürünür. ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Bence de bu durumda evoluzione'a yürünür. ;)

Dur diyordu arkadaşları, yeter artık yeter diyorlardı...

Durmuyordu Rasim, yürüyordu Evoluzione'ye :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hayirli olsun abi[emoji106] bol 3dli kırımsız ucuslar :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre'nin Gaui X3 sevdası, senin Protos sevdan bitmez Rasim:) Nolcak sizin haliniz :) Hadi hayırlı olsun..

Hayırlı olsun Rasim :thumbup:

Teşekkürler Berkay, Tevfik abi :)

Bilmiyorum valla Fatih abi, sonumuz ölüm... O zamana kadar arada ne modeller gelecek ne modeller gidecek bilmiyorum :D

Rasim Öztürk' Alıntı:

Veeee beklenen olur.. Rasim durmuyor boyna yeni modelleri gomuyor,garson bile agliyordu :laugh: ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim hayırlısı olsun, protosu yalnız bırakmadın, anlaşılan yeni bir inceleme konusu geliyor :) :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Veeee beklenen olur.. Rasim durmuyor boyna yeni modelleri gomuyor,garson bile agliyordu :laugh: ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
gece gece gldürdün abi Allah sizleri eksik etmesin
bu arada rasim abinin modeli hayırlı ugurlu olsun :lollol: rasim durmuyor %p %p