[Urun]: Tarot ZYX ünite kurulum ve ayar (TÜRKÇE )

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi

Sabah tekrar denedim hakli ciktiniz hocam ani sinyal kesintisi yapti ve kuyruk sağa sola salinim yapmaya basladi . Advance parametrelerini henüz test etmedim s1 deki gibi kontrol etme yada düzeltme yönünü reverse etme için menü yok.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

miki

Hezarfen Team

Aksam eve gecince bi bakiyim ne farklar varmis aslinda olmamasi imkansiz gibi geliyor bana

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

miki

Hezarfen Team

Mustafa Deveci' Alıntı:
Sabah tekrar denedim hakli ciktiniz hocam ani sinyal kesintisi yapti ve kuyruk sağa sola salinim yapmaya basladi . Advance parametrelerini henüz test etmedim s1 deki gibi kontrol etme yada düzeltme yönünü reverse etme için menü yok.

Bu arada
Program da servo menusu altin da sagda tail servi menusu olacak
Orda tail servo dir rev diye bi tik olmasi gerekiyor zannedersem o olmasi lazim bi deneyin onu o sekilde aklimda kalmis

İlgi Alanı
Hepsi
Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
Bu arada
Program da servo menusu altin da sagda tail servi menusu olacak
Orda tail servo dir rev diye bi tik olmasi gerekiyor zannedersem o olmasi lazim bi deneyin onu o sekilde aklimda kalmis

Hocam servo dir kuyruk düzeltme yönünü reverse ediyor. Benim swash da elevator düzeltme yönüm ters .

miki

Hezarfen Team

Mustafa Deveci' Alıntı:
Hocam servo dir kuyruk düzeltme yönünü reverse ediyor. Benim swash da elevator düzeltme yönüm ters .
pardon ya ben kuyruk anladım özür dilerim :embarras:

İlgi Alanı
Hepsi

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
pardon ya ben kuyruk anladım özür dilerim :embarras:
Est. Hocam . Arayüzü incelerseniz farkedersiniz . Dedigim gibi üniteyi yerleştirdigim seçeneği seçince sadece ch2 yi reverse yapıp , kumanda da pitch i reverse yaptığımda kumanda yönleri doğru oluyor ama sadece elevator düzeltme yönü doğru değil . ch2 ve ch3 ü reverse yapınca düzeltme yönü doğru oluyor bu seferde swash reverse yapamadigim icin sorun oluyor .

İlgi Alanı
Hepsi

Sorun çözüldü..

üniteyi frame üzerine yerleştirdiğim yerde yakıt deposuna ulaşmak için küçük çaplı bir delik vardı ama en uygun yer orasıydı gyro padi yapıştırırken fazla bastırmışım gyro hafifde olsa yüzeye tam paralel olamamış yerini deiştirince düzeltmeyi doğru yaptı . ani sinyal kaybini atlattik ama kuyruk sağa sola salınmaya başladı . mekanik zorlama yada kuyruk şaftında hasar yok pallerde balanslı sizde aurora kullanıyorsunuz heralde gaini kumandada 65 , ünite de 60 da bıraktım advance de P-I-D defult ayarlarda gaini azaltmak icin nasıl bir yol izlemeliyim ?

Furkan Atabey

Yeni Uye
Web sitesi
www.youtube.com
Herkese selam tarot un sitesinden ulaşılamıyor link e elinde dosya olupta paylaşabilecek varmı?
win7 driver ı olursa sevinirim

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam tarot un sitesinden ulaşılamıyor link e elinde dosya olupta paylaşabilecek varmı?
win7 driver ı olursa sevinirim
Rica etsek eski bir üyemiz olarak forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?