V911 ayar vidyo :))))

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar konunun bi amacı yok baştan söyliyim :D

geçen yıl bir arkadaşımın modelini ayarlamam için bana yollamıştı bende vidyo çekmişim :D paylaşmak istedim baya güldüm :D vidyoda 2:10 dan sonrasını izleyin :D aklıma nerden geldiyse Microculardan bunu deneyen oldumu hiç :lol: :lol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

V911 ayar vidyo :laugh:))

Evet bu videonun ilk yayinlandigi zamani da hatirliyorum :)

Hele senin su " Kollarimi acaydim, dur diyeydim (Babam ve oğlum) " pozuna hayran kalmistim :lol: :lollol:

Microcu adayi olarak V922 ilk ucurma sirasinda benzerini denedim ama sadece stickleri biraktim dogal olarak :laugh:

abi ben bunu unutmuşumbileçünkü aynı şekilde birtanede yine birininayar için yolladığı Solo Pro ile çekmiştim aynı vidyodan kısa metrajlı :D :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
abi ben bunu unutmuşumbileçünkü aynı şekilde birtanede yine birininayar için yolladığı Solo Pro ile çekmiştim aynı vidyodan kısa metrajlı :D :lol:
Ben bunu hatırlıyorum :D Demek bir de Solo Pro maceran da var yani :laugh: ;D

yes aynı anları yaşamıştım.
v911 efsane olma yolunda

Benim Eski V911 İm Sürekli Öne Gidiyordu Yeni Almıştım Ve Geriye Gaz verdiğimde Hafif İleriye Gidiyordu Sorunu Hala Çözemedim Sizce Nedir ?

trim ayarlarına baktınız mı hiç

Ertuğrul Bakır' Alıntı:
Benim Eski V911 İm Sürekli Öne Gidiyordu Yeni Almıştım Ve Geriye Gaz verdiğimde Hafif İleriye Gidiyordu Sorunu Hala Çözemedim Sizce Nedir ?

geriye gaz vermek nedir ? ben ilk defa duyuyorum burayı açıklığa kavuşturursak yardımcı olmaya çalışalım

Helikopter sıtmalı dana gibi tir tir titriyor :D o sorunuda çözmüşmüydün mesut ?

Delikopter' Alıntı:
Helikopter sıtmalı dana gibi tir tir titriyor :D o sorunuda çözmüşmüydün mesut ?

pallerden ;) onları değiştirince düzeldi , bu paller çok hasarlı idi ve yedek yollamamış :D

ha birde şu vardı flybarın ağırlıklarından biri yerinde yoktu , onu eş,tlemek için kendim bişeyler uydurmuştum

Delikopter' Alıntı:

Geriye Çekiyorum Pardon Geri Geri Geliyorum Yani :) :lollol: :lollol: