[Video]: 19.04.2015 İzmir Sasalı Buluşması

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Valla ben de bilmiyordum. Birde oraya çocuklarımızı götürdük. Gençler yeni bir yer bulun yoksa ben bir daha gelmem. ;D ;D Şaka bir yana acaba yakındaki hayvanat bahçesinden mi kaçtı? Şimdi aklıma geldi hemen karşınızda da piknik alanı var. Oralar sakatmış. :D :D

Nesimi abi inan oranın sivri sinekleri daha tehlikeli. Her hafta boynumdan şişliyorlar beni hemde aynı yerden. :D

2 tanesi arabanın içine sızmış sabah direksiyonun önünde beni bekliyorlardı. Resmen canavarlar. Belkide yılanı onlar öldürdü :lollol:

tamerkaymakci' Alıntı:
Nesimi abi inan oranın sivri sinekleri daha tehlikeli. Her hafta boynumdan şişliyorlar beni hemde aynı yerden. :D

2 tanesi arabanın içine sızmış sabah direksiyonun önünde beni bekliyorlardı. Resmen canavarlar. Belkide yılanı onlar öldürdü :lollol:
Tamer'e kesinlikle katılıyorum Sivrisinekler yılandan daha tehlike ve can sıkıcı olabiliyor çoğu zaman :lol:

tamerkaymakci' Alıntı:

Evet onları gördüm. Biraz fazla gelişmişler. Artık oranın havasından mıdır, suyundan mıdır yoksa piknik alanı insan çok yani taze kan çokluğundan mıdır bilemedim. ;D ;D

Türker Akgün' Alıntı:
Berkay elinize sağlık, Tamer'le çok güzel bir buluşma yapmışsınız. :bravo:

Sizin oralarda anaconda yetiştiğini bilmiyordum sahada uçarken aman dikkatli olun. :laugh:

Helinin kuyruk otoritesi senin ısrarlı zorlamalarına rağmen çok başarlı :laugh: Hisky güzel bir iş çıkarmış. [emoji106]

Tamer genelde bizim videolar hep öyle, ama şahsen ben sıkılmadan yıllardır izliyorum bizden birileri paylaşınca. :laugh:
Tesekkurler abi. Hisky canavar masallah [emoji1]

Nesime abi ben yilani inceledm biraz cins yilan degil [emoji1] korkmaya gerek yok o yilanin zehirinden hic bi sey olmaz [emoji1]

Berkay35' Alıntı:
Nesime abi ben yilani inceledm biraz cins yilan degil [emoji1] korkmaya gerek yok o yilanin zehirinden hic bi sey olmaz [emoji1]

Eh be Berkay sende gömdün bizi şimdi. Anadolu çocuğuyum ben böyle yılanlardan korkmam merak etme. Zamanında az oynamadık bunlarla. Sivrisineklerde beni pek sevmezler nedense. Pek çekici bulmuyorlar benim kanımı sanırım. Fırsat buldukça gelmeye çalışırım. Ama iadeyi ziyarette yapmak lazım değil mi? Sonuçta gittiğiniz mesafe az değil. Belki Manisa daha yakındır.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Eh be Berkay sende gömdün bizi şimdi. Anadolu çocuğuyum ben böyle yılanlardan korkmam merak etme. Zamanında az oynamadık bunlarla. Sivrisineklerde beni pek sevmezler nedense. Pek çekici bulmuyorlar benim kanımı sanırım. Fırsat buldukça gelmeye çalışırım. Ama iadeyi ziyarette yapmak lazım değil mi? Sonuçta gittiğiniz mesafe az değil. Belki Manisa daha yakındır.
Abi bu durumda seni Tamer abiye yonlendiriyorum bende arac olmadigi icin [emoji1]

Nesimi Sakmak' Alıntı:

Nesimi abi iadeyi ziyaret mutlaka lazım. Tevfik abiye de gitmek lazım. Çağırmaya utanıyorum her hafta bir ton yol :embarras:

Benim gelmem için hanımı önce tatile yollamam gerekiyor. :laugh: :laugh:

Aslında bizim ekibi toplayıp gelmek istiyorum ama bakalım bir fırsatını bulabilecekmiyiz.

Bi daha ki buluşmamıza bu piton arkadaş davetlidir yılanlı buluşmalarımıza herkesi bekleriz :D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Berkay35' Alıntı:
Bi daha ki buluşmamıza bu piton arkadaş davetlidir yılanlı buluşmalarımıza herkesi bekleriz :D
Berkay sakın bana bir dönem evde yılan besledim deme lütfen ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Berkay sakın bana bir dönem evde yılan besledim deme lütfen ??
Yok beslemedim ama imkanim olduga zaman beslemek istiyorum [emoji1]

Evet videolari simdi izlemek nasip oldu. Oncelikle Ellerinize saglik arkadaslar :bravo:

Berkay uzuuun bir aradan sonra seni yeniden ucarken gormek gercekten cok guzel :thumbup: Modelin masallahi var, pitch pump kuyruk bana misin demiyor :halay: Yanlis hatirlamiyorsam Aynen kaldigin yerden devam ediyorsun. Insallah bu modelle ara verdigin pilotaj bundan sonra hizli bir sekilde ilerleyecek :thumbup:

Tamer kardesim senin de masallahin var. Ben hover videosu beklerken gercekten sasirdim :eek: Side-in , noise in. Alan turu cozulmus, ucus cok kontrollu :bravo: Sahsen seyrederken Cok keyif aldim, ozellikle invert gecisler gercekten cok yumusak ve keyifli %p

Bu arada Berkaya katiliyorum, bence de kafa devri Biraz dusuk gibi ? Kullandigin motor, pinyon ve gaz egrin nedir, merak ettim ?

Evet videolari simdi izlemek nasip oldu. Oncelikle Ellerinize saglik arkadaslar :bravo:

Berkay uzuuun bir aradan sonra seni yeniden ucarken gormek gercekten cok guzel :thumbup: Modelin masallahi var, pitch pump kuyruk bana misin demiyor :halay: Yanlis hatirlamiyorsam Aynen kaldigin yerden devam ediyorsun. Insallah bu modelle ara verdigin pilotaj bundan sonra hizli bir sekilde ilerleyecek :thumbup:

Tamer kardesim senin de masallahin var. Ben hover videosu beklerken gercekten sasirdim :eek: Side-in , noise in. Alan turu cozulmus, ucus cok kontrollu :bravo: Sahsen seyrederken Cok keyif aldim, ozellikle invert gecisler gercekten cok yumusak ve keyifli %p

Bu arada Berkaya katiliyorum, bence de kafa devri Biraz dusuk gibi ? Kullandigin motor, pinyon ve gaz egrin nedir, merak ettim ?
Teşekkür ederim abi :)Aynen devam durmak yok :)
Tamer abi idle th curve 70 olarak ayarlamış ondan devir düşük

Begenme sevindim abi tesekkur ederim :)

Gaz egrim 80-77-75-77-80 idle 1 de. Idle 2 de %10 ar daha fazla ama kullanmiyorum :)
Pinyon 16t, motor gaui orjinal motoru. 4000mah 30c lipo ile 4 dk ucuyorum. Motor pil ve esc de herhangibir isinma olmuyor :)

Bir kac hafta sonra kafa devrimi yukseltirim :laugh:

Padavan güzel uçuş olmuş aferin :laugh:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi