[Video]: 26.04.2015 Eskişehir Buluşması

Uçuşlar şahane görseller şahane olmuş ellerinize sağlık :thumbup:

Rasim bey ayrıca çok geçmiş olsun :( malesef modelcilikte var bunlar ama rescue yapınca neden gaz kesti onu anlamadım :-\

Geçmiş olsun Rasim.

Geçmiş olsun Rasim reis küçük te olsa kırımlar can sıkıyor şu güzel günlerde insan sürekli her fırsatta uçmak istiyor ama siz benden iyi bilirsinizki kırımsız olmuyor bu işler en tecrübeli modelciler bile Kırım yaşıyor hayirlisi

Geçmiş olsun Rasim. Ben de neden gaz kestiğini anlamadım. senin modelde rescue çekince modeli düzeltiyor muydu yoksa invertte mi yğkseliyordu

Teşekkür ederim arkadaşlar, 30 pound sıkışmış işte... Neyse parçalar yolda geliyor.

Ünite rescue acro modunda. Invertten yükseliyor. Kırımda dediğim gibi loopa girdim biraz alçak irtifada. Dönüşü alamaz diye ortada rescue ya bastım invertten yükselsin istedim. O ara gaz kesti. Ben de tekrar gaz almasın diye Hold çektim, düzgünce yere çakılmasını sağladım. Tabi ana şaft içe daldı, üniteye vurdu ki bu hoş olmadı. Neyse ki ünite sağlam görünüyor. Case de var biraz hasar...

Rasim abi geçmiş olsun, sanırım ben aranızdan ayrıldıktan sonra oldu olay. Neyse ki üniteye bir şey olmamış, inşallah en kısa zamanda parçalar da elinde olur.

26 Nisan - kara pazar :D

Şoku daha yeni atlattım, videosunu da yeni yükleyebildim. Ünitenin suçu yok, videonun sonunda ünite diyorum ama sorun sol swash linkinin havada kırılıp çıkması ve helinin kontrolsüz kalmasıydı. Çok da güzel uçuştu benim adıma :D Buyrun:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:( :( :( Emre inan icim acidi. Halbuki ne kadar da guzel ucmussun %p
harbiden kara pazar olmus :(

Öncelikle Allah korumuş Emre. Gördüğüm kadarı ile epey bir yakına düşmüş model.. Bir de sanki içinize doğmuş gibi video basında sakalasiyorsunuz...

Ne diyelim Allah beterinden saklasın ve bu son olsun. Tekrar gecmis olsun kardeşim :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emre abi çok geçmiş olsun. [emoji17] Ne kadar güzel bir günken, kara pazar olmuş hakikaten. [emoji17]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah , Allah , Emrem Allah korumuş... :(....Gerçekten çok yakına ve mermi gibi gelmiş model...Videonun başında da şakalaşma tevafuk olmuş ama , hele şükür canınıza zarar gelmemiş...
Nasıl oluverdi yaa , bu dfc kafalardan acayip korkuyorum , linkleri , swashı , servoları acayip zorluyor.Gerçekten çok dikkat etmek lazım...Ne kadar üzüldüğümü anlatmaya çalışmak , kırılmış bir helinin ardından pek bir anlam ifade etmiyecek belki ama , şükür diyelim arkadaşlar....Emrem tekrar geçmiş olsun.... :embarras:

Emre abi izlediğim en hareketli uçuşundu güzelde gidiyordu ama Allah sizi korumuş gerçekten.

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

Geçmiş olsun büyük kırım olmuş ama en azından dan size birsey olmamış tekrar geçmiş olsun :( :(

Teşekkür ederim arkadaşlar. Oldu bi kere, geçti gitti :) Mehmet abiye de anlattım, modelin ilk vurduğu yerde 5-10 dk önce uçakçı arkadaşlar vardı. İlk vurduğu yer diyorum çünkü sonra model hızını alamadı ve 7-8 metre daha fırlayıp benim arabaya da vurdu :D Sesi var görüntüsü yok videoda. Arabada bişey yok, bir iki ufak çizik.. :)