[Video]: Basit Deprondan Model Uçak Gövdesi yapımı

Mesut AKIN' Alıntı:
görselleri eklerseniz bizde bakalım kadir bey :) meraklandık :) koç taşa gitmeden telefonunu alıp arasanız ve teyit etseniz daha güzel olur :)

diğerlerini öyle yaptım Mesut Hocam,, elimiz de yok dediler de.. Berkay lar geçen hafta balçovadan alınca direk gideyim dedim... kalmamış olsa bile bir mangal yapar geliriz malum güzelbahçeye yakın...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gövdenin kurumasını bekliyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: [Video]: Basit Deprondan Model Uçak Gövdesi yapımı

Kadir bey kuruyunca birkac foto daha alalim :) guzel duruyor :) kanadin oturacagi yere extra destek atmayi unutmayin icten.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Günaydın arkadaşlar,

Dün akşam rudder ve elevator ü gövdeye taktım, cep telin pili bittiğinden resimleri bu akşam göndericem... Gövdeye okey verirseniz elektronik yerleşimine başlayacam inşallah....Birde sormak istediğim iki sorum olacak,,

1-esc yep 60A soft start la başlıyor, bunu değiştireyim mi sahada uçak motoru devir alana kadar yol bitiyor gibi geldi geçen defa ki kazada,
2-Resimleri yükleyince daha iyi anlaşılır , rudder ın altına minik tekerleği bir şekilde monte etsem taksi için sorun olmadan kullanabilirim değil mi? uçağada bir zarar vermeden....

Son resimler

Son resimler

Klipsler takılıp gövde kaplanacak ve motor mount monte edilecek az bir işi kaldı gibi

kadir kocaman' Alıntı:

Klipsler takılıp gövde kaplanacak ve motor mount monte edilecek az bir işi kaldı gibi

Abi 10 numara olmuş bu :agreed: :agreed:

Berkay35' Alıntı:
Abi 10 numara olmuş bu :agreed: :agreed:

Bakalım Berkay,,,
çok süper bir işçilik olmadı ama ilk yapılış bir de trainer olmasından toleransı yüksektir diye umuyorum :) gövde sağlam gibi üstü kaplayınca daha da sağlamlaşıcak,,,
iniş takımı, klipsler ve motor montajından sonra çift taraflı bant ile elektronikleri sabitledimmi iş tamamdır.

kadir kocaman' Alıntı:
Bakalım Berkay,,,
çok süper bir işçilik olmadı ama ilk yapılış bir de trainer olmasından toleransı yüksektir diye umuyorum :) gövde sağlam gibi üstü kaplayınca daha da sağlamlaşıcak,,,
iniş takımı, klipsler ve motor montajından sonra çift taraflı bant ile elektronikleri sabitledimmi iş tamamdır.
Senden hızlısı mezarda abi jahaha.Benm modelin daha 2 ay yatari var hahaha

Berkay35' Alıntı:
Senden hızlısı mezarda abi jahaha.Benm modelin daha 2 ay yatari var hahaha

Bayramın 1. günü hava güzel gözüküyor,, hatta cumada tatil oldu... cumaya yakalım mı pilleri?

Ynt: Ynt: [Video]: Basit Deprondan Model Uçak Gövdesi yapımı

kadir kocaman' Alıntı:
Bayramın 1. günü hava güzel gözüküyor,, hatta cumada tatil oldu... cumaya yakalım mı pilleri?
Cuma olmaz abi

Kadir ilk ucusu beraber yapalim, yanimda depron getiririm, sende fiber bant getir, duserse ayak ustu tamir eder ucururuz, ucakciligin guzel yani bu cignedigin sakiz bile is goruyor yeri geldimi ;D

Saka maka bende ozledim ucmayi artik. 1 aydir 2.4 ghz sinyali almadi vucut, artik zamani geldi sanirim. :eek:

Kadir bey olmus olmus ilk insat icin oldukca iyi , yalniz benim 1 2 tavsiyem olacak aimdi cepten cizerek anlatamam ama yarin hatirlatin 1 2 detay mutlaka yapilmali

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi