[Video]: Logo 600 SX Rodaj Uçuşu

Deniz Sert

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Modeli bitirdikten sonra pil ile yaptıgım soft rodaj uçuşu arkadaşlar abiler anca paylaşabildim buyrun :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hard 3d videoları yakında :D

Hani bir laf vardır , yoksa da ben uyduruyorum şu an : Senin Rodaj uçuşunu yesinler diye :) Rodaj uçuşunda bile mükemmelsin kardeşim. Tebrikler.

Piller Gens olunca hassasiyet maksimum seviyede tabi normal olarak. :laugh:

Çok güzel heli Deniz güle güle kullan. Elektronik, kit tam special edition olmuş. :coolxf:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Hani bir laf vardır , yoksa da ben uyduruyorum şu an : Senin Rodaj uçuşunu yesinler diye :) Rodaj uçuşunda bile mükemmelsin kardeşim. Tebrikler.
Haha güzel laf olmuş, sagol kardeşim :)

Türker Akgün' Alıntı:
Piller Gens olunca hassasiyet maksimum seviyede tabi normal olarak. :laugh:

Çok güzel heli Deniz güle güle kullan. Elektronik, kit tam special edition olmuş. :coolxf:
Evet abi ilk gens pilim ama aşık oldum hani Tareq paşaya versek bo modeli bayamaz böyle bişi yok :D İmzayı unutmuşum şimdi güncelledim :)

Öncelikle uçuş çok güzel, pal sesi harika, eline sağlık Deniz :bravo: Mehmet'inde dediği gibi pek rodaj uçuşu olmamız ama neyse :laugh:

Bu arada unutmadan sorayım, orjnal heliden geriye ne kaldı :D Kuyruk borusu, kayışı, pal, canopy, full elektronik upgrade.. değişince. Ama model gerek canopy gerekse büyüklüğü ile can alıcı hale gelmiş, eline sağlık ;)

Gens Age pillere diyecek laf yok. Gerçi ben de henüz yeni kullanmaya başladım ama bakalım sezon sonuna doğru ne durumda olacaklar :)

Bir de mecruben söylemek zorunda hissediyorum kendimi lütfen kusura bakma :embarras: Her şey mükemmelde keşke şu uçuş alanını değiştirseniz. Bu otopark alanını sevemedim gitti :-\ Senin de videoda dediğin gibi sağda solda gezen cocuklar ve insanlar video izlerken konsantrasyomu bozuyor, büyük ihtimal ondan olsa gerek ;)

Deniz gözlerimiz, kulaklarımız bayram etti. :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle uçuş çok güzel, pal sesi harika, eline sağlık Deniz :bravo: Mehmet'inde dediği gibi pek rodaj uçuşu olmamız ama neyse :laugh:
Teşekkür ederim abi valla işte sakin uçayım diyorum bu kadar oluyor :D
Bu arada unutmadan sorayım, orjnal heliden geriye ne kaldı :D Kuyruk borusu, kayışı, pal, canopy, full elektronik upgrade.. değişince. Ama model gerek canopy gerekse büyüklüğü ile can alıcı hale gelmiş, eline sağlık ;)
Abi o videodan sonra kafada fbl ile değişti eskiden dfc idi. Frame kısmındada birkaç parçayı yeniledim kaymak gibi model oldu :D kafa align finler logo canopy logo boru gerçek karbondan imalat skidler raptor 60 ın paller edge kuyruk rjx motor scorpion esc yep servolar savox pil gens yani kısaca framenin yanaklarıyla rulman blokları harici değişti :D
Gens Age pillere diyecek laf yok. Gerçi ben de henüz yeni kullanmaya başladım ama bakalım sezon sonuna doğru ne durumda olacaklar :)
valla efsane bir pil 20 30 tiktok atıyorsun banamısın demiyor :D
Bir de mecruben söylemek zorunda hissediyorum kendimi lütfen kusura bakma :embarras: Her şey mükemmelde keşke şu uçuş alanını değiştirseniz. Bu otopark alanını sevemedim gitti :-\ Senin de videoda dediğin gibi sağda solda gezen cocuklar ve insanlar video izlerken konsantrasyomu bozuyor, büyük ihtimal ondan olsa gerek ;)
İzmirde uçuş alanına ulaşımım biraz sıkıntılı abi o yüzden zor oluyor yeni bi çözüm buldum riskli ama deniz üstünde uçuyorum :D

DenizSERT' Alıntı:
İzmirde uçuş alanına ulaşımım biraz sıkıntılı abi o yüzden zor oluyor yeni bi çözüm buldum riskli ama deniz üstünde uçuyorum :D
Valla bu süper işte :bravo: :halay: Hem güvenli, yani en azından çevre için :laugh: , hem de tam bir görsel show bekliyor yani bizi :yuppi: :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla bu süper işte :bravo: :halay: Hem güvenli, yani en azından çevre için :laugh: , hem de tam bir görsel show bekliyor yani bizi :yuppi: :halay:
paller ıslak iniyom valla :D

Deniz çok sakin bir uçuş olmuş :lollol: Yavaş uçsan da yine göstermişsin kendini :)

Ynt: [Video]: Logo 600 SX Rodaj Uçuşu

insanlarin uzerinde ucmak ! ! ! ! !

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Adam dünya şampiyonu adayı bırakında uçsun :lol: :lol:
Tebrik etmeme gerek yok panpa :)