[Video]: Logo 600 SX Rodaj Uçuşu

Ynt: [Video]: Logo 600 SX Rodaj Uçuşu

yanlis Berkay , model bi dusse birinin cocuguna zarar verse ? oldurse ? hesabini verebilecekmisiniz anasina babasina o evladin ? kimse buna dikkat etmemis koskoca forumda yazik

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok doğru söylüyorsun üstad %p Her zaman her şeyden önce GÜVENLIK

Zannedersem benim mesajım ve Deniz'in çözümü gözden kaçtı ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
........
Bir de mecruben söylemek zorunda hissediyorum kendimi lütfen kusura bakma :embarras: Her şey mükemmelde keşke şu uçuş alanını değiştirseniz. Bu otopark alanını sevemedim gitti :-\ Senin de videoda dediğin gibi sağda solda gezen cocuklar ve insanlar video izlerken konsantrasyomu bozuyor, büyük ihtimal ondan olsa gerek ;)

Deniz'in alternatif çözümü :

DenizSERT' Alıntı:
İzmirde uçuş alanına ulaşımım biraz sıkıntılı abi o yüzden zor oluyor yeni bi çözüm buldum riskli ama deniz üstünde uçuyorum :D

Bir de daha önce aynı otoparkta yapılan buluşma ile ilgili olarak forumca önemli tespitleri paylaşmış idik.

(Şu an konu linkini bulamadım ne yazık ki :( )

Ynt: [Video]: Logo 600 SX Rodaj Uçuşu

Mesut AKIN' Alıntı:
yanlis Berkay , model bi dusse birinin cocuguna zarar verse ? oldurse ? hesabini verebilecekmisiniz anasina babasina o evladin ? kimse buna dikkat etmemis koskoca forumda yazik

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Abi ben o manada demedim yani çocukları felan boşverin çocuk uçsun anlamında demedim yani profil kısmında dünya şampiyonu adayı diyor yani tabi uçar manasında makara yaptım

Türker Akgün' Alıntı:
Piller Gens olunca hassasiyet maksimum seviyede tabi normal olarak. :laugh:

Çok güzel heli Deniz güle güle kullan. Elektronik, kit tam special edition olmuş. :coolxf:

gens pil demek bu kadar iyi.
promodel bana himoto 1/18 mastodon için hediye 2200 mah gens pil yollamıştı.adamlar 2 kıyak birden geçmiş bu durumda %p

Kesinlikle çok güzel bir uçuş olmuş ona lafınız yok ama güvenli değil ne kadar kusursuz olursa olsun Allah yapısı değil bu kul yapısı saniyelik bir hata gerçekten bedeliğini ödeyemeyeceğimiz sonuçlar doğurabilir.

Serkan Büyükoğlu

sedriq' Alıntı:
Kesinlikle çok güzel bir uçuş olmuş ona lafınız yok ama güvenli değil ne kadar kusursuz olursa olsun Allah yapısı değil bu kul yapısı saniyelik bir hata gerçekten bedeliğini ödeyemeyeceğimiz sonuçlar doğurabilir.

Serkan Büyükoğlu
teşekkür ederim normalde bende sevmiyorum da işte o gün yanımda bu işe hevesli bir arkadaş vardı o model uçacaktı o kadar :)