[Video]: Pilot-TR Funfly 2014

Mesut AKIN' Alıntı:
eklede izleyelim ozaman abi :D :D bide şu simileyi eklesene ya bazen çok arıyorum yokluğunu ahahhaa
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Çoktan paylaştım gibi :halay: Ilk mesajın 3.videosu :D

Smile ilave edilmiştir :evil: :evil:

21 Haziran Cumartesi tarihli videolarımız devam ediyor :yuppi:

Tareq bu videosun özellikle 01:40 sonrası özellikle dikkat. Ben çekemedim ama o sıra duyduğuma göre heli çimleri biçerek giderken kumandayı yere koymuş :eek:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sırada Alvin Chai Gaui X7 ve Gaui X3 (6s setup) ile yaptığı gösteriler var :thumbup:

Abi senin ve mesut abinin ellerine sağlık gidemeyenlere o havayı yaşattınız teşekkürler. :RCKolik:

Elinize sağlık, benim crash videosunu ve varsa diğer videolarıda bekliyorum abi :)

Evet gelelim 22 Haziran Pazar gösteri uçuşlarına :thumbup:

Alvin Cumartesi gününe göre oldukça sert bir uçuş yaptı. Zannedersem Tareq etkilendi :laugh:

Tareq yine Goblin 700- Gasser Car gösteri yaptı. Ama son kısımda kendisinden bizzat öğrendiğim kadarı ile ortadan bir neden yokken heli kuyruk üstü yere yattı ve sonuç ... video sonunda ;)

Tareq bu sefer TSA Nitro ile çimler üstünde idi. Pal üstü iniş yapacağını daha önce bana söylemedi için :lol: o son kısımdaki ani ne yazık ki tam yakalayamadım :embarras:

Gece biraz soğuk olsa da güzel bir showdu :thumbup:

Ynt: [Video]: Pilot-TR Funfly 2014

videoda ben Tshirt ileyim dikkat edersen abi ne sougu :D ahahahhahaga

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
videoda ben Tshirt ileyim dikkat edersen abi ne sougu :D ahahahhahaga

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Toplulukta bulunan çoğu kişi benimle hem fikir ama, etrafta kırmızı kırmızı polarlara sarılmış dolaşıyorlar :lol: :lollol:

Çoğu arkadaş uçuş videosu çekti. Ben de!... Ama onlardan koymıyacağım, daha iyilerini izleyeceksiniz nasıl olsa! Oradaki ortamı yansıtacak bir video çekmiştim, bakalım nasıl olmuş?

Omer Erkan' Alıntı:
Çoğu arkadaş uçuş videosu çekti. Ben de!... Ama onlardan koymıyacağım, daha iyilerini izleyeceksiniz nasıl olsa! Oradaki ortamı yansıtacak bir video çekmiştim, bakalım nasıl olmuş?

Ömer abi çok güzel bir çekim olmuş. Teşekkürler.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Toplulukta bulunan çoğu kişi benimle hem fikir ama, etrafta kırmızı kırmızı polarlara sarılmış dolaşıyorlar :lol: :lollol:

Mehmet abi o toplu çoğunluğun içi geçmiş demekki :p :p dikkat ettiysen benim yanımda 4 5 kişilik genç bir gurup vardı , onlarda benim gibi bütün gece T-Shirt ile durdular :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :halay: :halay: :halay:

Omer Erkan' Alıntı:

Ömer abi eline sağlık çok güzel olmuş :) güzel fikir kimse yokken alanı taramışsın :)

Omer Erkan' Alıntı:

Ömer Bey, çok güzel bir video olmuş ellerinize sağlık genelde hep uçuş videoları var ve gelemeyen arkadaşlara etkinliğin yapıldığı ortamı detaylarına kadar göstermiş oldunuz. :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yakında Deniz, yakında :laugh:
senin crash videon bende var gayet yakından çektim.Akşam paylaşırım defalarca izlersin :)