[Video]: Pilot-TR Funfly 2014

Abi eline saglık çok güzel olmuş :) uğraşmışsın teşekkür ederim.

DenizSERT' Alıntı:
Abi eline saglık çok güzel olmuş :) uğraşmışsın teşekkür ederim.
Rica ederim, biraz da şans oldu. Yarışmacı olarak ilk sen kura çekip başlayınca, senin videonu çekmişim, sonra şu kendi stilin ile kuka fırlatma fikrini beğendim tam onu çekeyim derken kırım oldu...... yani istesem de böyle denk gelmezdi. Ee bu kadar malzeme olunca da boşa gitmesin dedim :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rica ederim, biraz da şans oldu. Yarışmacı olarak ilk sen kura çekip başlayınca, senin videonu çekmişim, sonra şu kendi stilin ile kuka fırlatma fikrini beğendim tam onu çekeyim derken kırım oldu...... yani istesem de böyle denk gelmezdi. Ee bu kadar malzeme olunca da boşa gitmesin dedim :laugh:
tamamını çeken çıkar belki abi belki biride uçuşumu çekmiştir :)

Vallah superrr :RCKolik: helal olsun.Çekim yapan,upload yapan her kese teşekkürler.orda ola bilmesemde çekimler ve sizin sayenizde izledim.super olmuş :agreed:

DenizSERT' Alıntı:
tamamını çeken çıkar belki abi belki biride uçuşumu çekmiştir :)
Inanmayacaksın ama senin de uçuşunun büyük bir kısmını çekmişim :D

Erhan Yılmaz arkadaşımızın Goblin 700 ile uçuşu :thumbup: Doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar kısa sürede bu kadarını beklemiyordum.

Gerçekten tebrik ederim Erhan, yeni yeteneklerden birisisin. Inşallah sen de kısa süre içerisinde çok daha güzel yerlere gelirsin :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Inanmayacaksın ama senin de uçuşunun büyük bir kısmını çekmişim :D
onuda bekliyorum abi o zaman bendede bi kayıt var ama seninki gibi olamaz eminim :D

Özellikle FunFly yarışma sırasında istenmeyen kırımlar yaşandı. Bunlara ait kameramıza takılan kırım videoları :-\

son kazayı alvinmi yaptı?

DenizSERT' Alıntı:
onuda bekliyorum abi o zaman bendede bi kayıt var ama seninki gibi olamaz eminim :D
Biraz uzaktan çekmişim ama fena da olmamız. Bu video da gayet başarılı bence :thumbup:

Erhan Yılmaz arkadaşımızın Goblin 700 ile uçuşu :thumbup: Doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar kısa sürede bu kadarını beklemiyordum.

Gerçekten tebrik ederim Erhan, yeni yeteneklerden birisisin. Inşallah sen de kısa süre içerisinde çok daha güzel yerlere gelirsin :thumbup:

Adananın gururu , aslan kardeşim . :bravo:

Biraz kısa çekmişim ama Ediz kardeşimizin Titan X5 ile serbest uçuş videosu :)

videolarda emegı gecen hekese teşekkur ederım cidden cok guzel kareler yakanmış...

yalnız benım 2. gece uçuşum videosu kımde var birileri cekti video ama kimde oldugunu bilmiyorum birde forum yöneticilerinden rica etsek görseller altına yorum bence biraz düzensiz ve kalabalık oluyor ve kopuk kopuk oluyor , görselleri rar layıp herhangi bir yere upluoad edebilme ihtimali varmıdır komple ordan ındırsek ??

tekrardan bu keyıflı hafta sonu ıcın emegeı gecen yol arkadaşlarım ve abılerım hepsıne teşekkurler ...

pilot tr ailesine de boylesıne guzel bır organızasyonu hakkıyla yerıne getırdıklerı ve bız modelciler ile buluşturdukları ıcn sonsuz teşekkurler ... seneye aynısından gene istiyoruz :D

Görseller derken resimleri kasdediyorsan, en son elimdeki tüm resimleri full size upload edip paylaşacağım.

Diğer taraftan forumda paylaşılan konu ile ilgili tüm videolar ilk sayfaya da kopyalanıyor. Yani şu ana kadar ben ve diğer arkadaşların paylaştığı tüm videoların hepsi tek bir sayfada Ediz ;)

Bu arada kırım anında hangarda idim ben de göremedim. Bulabilirsen süper olur :)

Edizin kırımlı gece uçuşunu ben ipad ile çekmeye başladım ama çekim kalitesinin iyi olmaması nedeniyle maalesef kestim kaydı. kırım daha sonra oldu. ama çeken mutlaka vardır

Ynt: [Video]: Pilot-TR Funfly 2014

:) :) :) teşekkür ederim mehmet abi. Seninle birebir görüşme fırsatım olduğu için çok memnun oldum. Helikopter dünyasına baktığınız pencere çok geniş yelpazeye ye sahip. Yorumların LA beni sevindirdin. Daha çok kendimi geliştirmem lazım. O yüzden bu Fun fly iyi oldu.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi