[Video]: Pilot-TR Funfly 2014

vidyolara devam :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bir video da benden gelsin

Omer Erkan' Alıntı:
Çoğu arkadaş uçuş videosu çekti. Ben de!... Ama onlardan koymıyacağım, daha iyilerini izleyeceksiniz nasıl olsa! Oradaki ortamı yansıtacak bir video çekmiştim, bakalım nasıl olmuş?
Eline sağlık abi, çok güzel olmuş. Benzerini ve muziklisini 2 gündür ben de yapmaya çalışıyorum ama hep derleme hatası veriyor :-\
Unutmadan ilk sayfaya taşıdım :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Eline sağlık üstad, ilk saydaki mesajına da ilave ettim bu videoları :halay:

Cahit Kaş' Alıntı:
bir video da benden gelsin
Teşekkürler Cahit, emeğine sağlık :thumbup: Ilk sayfa ilave edildi :)

tareq bu hareketleri yaparken kumandayıda çekin ya stick ler ne hale geliyor çok merak ediyorum. :bravo: :)

HERKESE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM %p

PAYLAŞIMLARINIZ, ÇEKTİĞİNİZ VİDEOLAR VE FOTOĞRAFLAR GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOK GÜZEL. Özellikle bazı fotoğraflara hayran kaldım. EMEKLERİNİZE SAĞLIK :)p :)p :RCKolik:

Melih Ulupınar'dan Uçak gösterileri

Aslen uçakçı olmama rağmen, bu etkinlikte her ikisini de izlemekten büyük keyif aldım doğrusu. :) Dans eder gibi uçuyorlar gerçekten!... :bravo:

Ömer abimizin paylaştığına benzer ilk gün ilk saatlerde yapılmış genel saha çekim videosu

Özellikle FunFly yarışma sırasında istenmeyen kırımlar yaşandı. Bunlara ait kameramıza takılan kırım videoları :-\

NOT: Deniz sana ayrıca özel bir kırım videosu hazırlıyorum ;)

videolar harika gidiyor cidden elinize saglık genel görüntüde beni eklemişsin sağol abi :)

Kaç bin liralık helikopterler ile kuka devirmek bence düğünde havaya gerçek dolarlar savurmak gibi bişi. Bir reklam vardı saç saç saç saçma!! Geleceğini güvenceye al :)

Ynt: [Video]: Pilot-TR Funfly 2014

ilker hocam valla ben model goturdum ama daha once hep bu filmin sonunu gordugum icin yarisma konusunda hic orali olmadim :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: [Video]: Pilot-TR Funfly 2014

İlker Sönmez' Alıntı:
Kaç bin liralık helikopterler ile kuka devirmek bence düğünde havaya gerçek dolarlar savurmak gibi bişi. Bir reklam vardı saç saç saç saçma!! Geleceğini güvenceye al :)
Süpermiş :lollol: :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
ilker hocam valla ben model goturdum ama daha once hep bu filmin sonunu gordugum icin yarisma konusunda hic orali olmadim :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Şahsen ben ilk defa canlı canlı izledim. İçim gitmedi desem yalan olur. 1-2 saatte kadar tüm yarışmadan değişik kesitler geliyor :halay: Orada da durumun ciddiyeti net olarak ortaya çıkıyor :D

Arkadaş Türker kardeşimle beraber ne video çekmişiz ya derle derle, yayınla yayınla bitmiyor :laugh:

Genel karışık yarışma videosu öncesi kişisel uçuş videolarına geçelim biraz da dedik.

Önce Ediz Dumankaya kardeşimizden özel ışıklandırma Goblin ile güzel bir gece uçuş videosu :thumbup:

Sonra Deniz kardeşimizin tüm yarışma sırasında gösterdiği genel performans, aradaki acı ama sonundaki mutlu son :D