[Video]: Raptor G4 uçuş videolarım

Arda Erkan' Alıntı:
Cahit abi ellerine sağlık,keyifle izledim.:bravo:

Benim gördüğüm kadarıyla kendini zorlamayı seven bir pilotsun :) Bu pilotajın gelişimi açısından oldukça faydalı olacaktır diye düşünüyorum. :thumbup:
Pilot deyince havalara girdim bi an ;D Teşekkürler Arda.
Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Cahit hocam, maşallah videodan hiç soğuktan etkilenmiş gibi durmuyorsun. :bravo:

Pilotaj çok güzel. :thumbup:
Uçarken cidden zorlandım. Soğuktan gözlerim yaşardı. Teşekkürler daha iyi olmaya çalışıyorum.
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sticklere sağlık Cahit Hocam. Özlediğimiz eski uçuşlarına yakın bir uçuş olmuş :thumbup: Keyifle izledik, ellerine sağlık :halay:
Teşekkürler Mehmet Bey. Bu ara tatildeyiz. Hava müsait oldukça uçmaya çalışıyorum. Buradaki olaylardan dolayı şehirden de çıkamıyoruz. Misafirler oluyor. Hatta videoyu misafirim çekti.
Doğukan Ocak' Alıntı:
Cahit abi ellerine sağlık , soğukta uçmak gerçekten zor. Video için teşekkürler :)
Teşekkürler Doğukan. Ben ki normal havada bile pek uçamayan biriyim.

Selamlar.
Bildiğiniz üzere HK dan aldığım bir çift Zippy Compact 5000mah pilim kayboldu. Ücretini geri alabildim. Bunun üzerine bir daha heyecana girmeden Emre'nin sattığı Haiyin 5000mah pil çiftini aldım.
İbrahimle ilk uçuşunu yapmayı planlıyordum ama onun gelişi iptal olunca bu gün denedim. Pilden gayet memnun kaldım. Hiçbir performans düşmesi hissetmedim. Ama Raptoru Graupner ile pek uçurmadığımdan bazı durumlarda kuyruk titremesi oluyordu. Onu da hallederim zamanla. Bu gün yaptığım iki uçuşta ayarla uğraşmak istemedim. Aslında ikinci uçuşum daha güzeldi ama Haiyin pillerle olan uçuşumu eklemek istiyorum.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tebrikler cahit bey güzel uçuş olmuş, ayarlar oturunca bir o kadar da daha keyifli olacağım diyor model :halay: :bravo:

Cahit abi ellerine sağlık :thumbup:
Raptoru özlemişiz :halay:
Haiyin pilleri almakla iyi etmişsin güle güle kullan.
Hep o pilleri düşünmüştüm dominatör için ama sığmayacağı ile ilgili düşünceler vardı alamadım Emre Abi'den.
Daha sonra Halil İbrahim Kalay'da paylaşım esnasında gördüm rahatlıkla sığıyo dedi.
Almadığıma pişman olmuştum ama yabancıya gitmemesine sevindim :)
Keşke birlikte yapsaydık pilin maidenini ama kısmet değilmiş :(

Cahit pilleri beğenmene sevindim :) Kuyruktaki ufak rahatsızlığı da çözersin eminim. D gain kaynaklı olabilir, eğer ünite spiritse, kuyruk pallerinin nötral pozisyonda açısız olduğundan emin ol, çözülecektir bence. Uçuş süper bu arada :thumbup:

Eline sağlık Cahti hocam. Uçuş, manzarar mükemeldi. :bravo:

Çok iyi geldi, raptoru tekrar izlemek güzel. :RCKolik:

Cahit abi eline sağlık , performans çok iyi gözüküyor. Bence güzel seçim olmuş %p

Cahit hocam çok güzel uçuş yine..... Uçtuğun yer çok güzel gerçektende yemyeşil tarla üstü....... Bende kendime bir tarla bakınmaya başlayım akşam iş çıkışı uçuşa başlayacağım...... Bende de aynı piller den var fiyat performans süper gibi......

Veee uzun bir ara sonra Raptor bizlerle :thumbup: Gerçekten özlemişiz modeli ve sesini :) Kuyruktaki sorunu ben video da net algılayamadım ama Emre'nin belirtiği şeylerden birisi ile illaki bir çözüm olacaktır. Bu arada pil sorununun çözülmüş olması ayrı bir sevindirici haber, gözün aydın dileyim :)

fatih cebir' Alıntı:
Tebrikler cahit bey güzel uçuş olmuş, ayarlar oturunca bir o kadar da daha keyifli olacağım diyor model :halay: :bravo:
Çok teşekkür ederim.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Cahit abi ellerine sağlık :thumbup:
Raptoru özlemişiz :halay:
Haiyin pilleri almakla iyi etmişsin güle güle kullan.
Hep o pilleri düşünmüştüm dominatör için ama sığmayacağı ile ilgili düşünceler vardı alamadım Emre Abi'den.
Daha sonra Halil İbrahim Kalay'da paylaşım esnasında gördüm rahatlıkla sığıyo dedi.
Almadığıma pişman olmuştum ama yabancıya gitmemesine sevindim :)
Keşke birlikte yapsaydık pilin maidenini ama kısmet değilmiş :(
Piller fiyatına göre gayet iyi görünüyor. İnşallah beraber de uçarız bir gün.

Emre Kaman' Alıntı:
Cahit pilleri beğenmene sevindim :) Kuyruktaki ufak rahatsızlığı da çözersin eminim. D gain kaynaklı olabilir, eğer ünite spiritse, kuyruk pallerinin nötral pozisyonda açısız olduğundan emin ol, çözülecektir bence. Uçuş süper bu arada :thumbup:
Emre tekrar teşekkür ederim. Benim genslerden farkı yok gibi. Pek ısınma da yoktu pillerde.
Kuyruk olayı çok rahatsız etmiyor. Videoda fazla çıkmamış ama sesten anşlaşılıyor.

Doğukan Ocak' Alıntı:
Cahit abi eline sağlık , performans çok iyi gözüküyor. Bence güzel seçim olmuş %p
Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Cahti hocam. Uçuş, manzarar mükemeldi. :bravo:

Çok iyi geldi, raptoru tekrar izlemek güzel. :RCKolik:
Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Cahit hocam çok güzel uçuş yine..... Uçtuğun yer çok güzel gerçektende yemyeşil tarla üstü....... Bende kendime bir tarla bakınmaya başlayım akşam iş çıkışı uçuşa başlayacağım...... Bende de aynı piller den var fiyat performans süper gibi......
Teşekkürler arkadaşlar.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Veee uzun bir ara sonra Raptor bizlerle :thumbup: Gerçekten özlemişiz modeli ve sesini :) Kuyruktaki sorunu ben video da net algılayamadım ama Emre'nin belirtiği şeylerden birisi ile illaki bir çözüm olacaktır. Bu arada pil sorununun çözülmüş olması ayrı bir sevindirici haber, gözün aydın dileyim :)
Teşekkürler Mehmet Abi. Ben de özlemiştim Raptoru.
Kuyruk olayı sesten anlaşılıyor ama galiba videoya pek yansımamış. Basit bir şey olsa gerek ama henüz onunla uğraşmadım

Cahit hocam yine güzel bir uçuş yapmışsın Raptoruda özlemiştik gerçekten iyi oldu bu pillerinde hayırlı olsun. :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Cahit hocam yine güzel bir uçuş yapmışsın Raptoruda özlemiştik gerçekten iyi oldu bu pillerinde hayırlı olsun. :saygilar:
Teşekkürler Mustafa. :saygilar: