[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //07.06.2015

Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //19.05.2015-20.05.2015

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Oğulcan geçmiş olsun kardeşim. İnşallah tekrarı olmaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

olsada yapıcak bişey yok mevlüt abi hız kesmeden devam durmak yok :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Oğulcan geçmiş olsun , duyunca gerçekten üzüldüm.... :(
Ne kadar geçmiş olsun desemde , kırım illaki üzüyor , umarım çabucak atlatıp uçuşlara kaldığın yerden devam edersin..
Recep kardeşimizin de yeni modeli hayırlı olsun , daş gibi modelin farkını uçtukça daha da anlayacaktır... ;)
Eh , ne de olsa Arda var , hepsi de uçar bunların , isterse uçamasınlar....... :thumbup:

yarın yeni videolar la karşınızdayım abi hiç şüpheniz olmasın :)

kardeşim geçmiş olsun. mardo abinin dediği gibi her kırım bir tecrübe. nazar deydi plotajına :):):)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
kardeşim geçmiş olsun. mardo abinin dediği gibi her kırım bir tecrübe. nazar deydi plotajına :):):)

Nazar değdi ve gitti bundan sonra öyle bişey yok lugatımda sildim :laugh:

Geçmiş olsun Oğulcan, üzüldüm gerçekten ama bu işin doğasında kırım var :( bu ilk ve son olur inş..

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Geçmiş olsun Oğulcan, üzüldüm gerçekten ama bu işin doğasında kırım var :( bu ilk ve son olur inş..

Teşekkür ederim kemal inş dediğin gibi son olur

Geçmiş olsun Oğulcan, olmasaydı daha iyiydi elbette ama sağlık olsun. Eminim yaralar hızla sarılacak ve uçuşlara kaldığı yerden devam edilecek. ;)

Recep'e hayırlı uğurlu olsun yeni modeli, palleri hiç yer görmesin inşallah. :bravo:

Arda sorunun ikonda da devam etmesini hiç beklemezdim. :eek: Bu işin altından ne çıkaca iyice merak etmeye başladım. :rolleyes: Ömer abinin dediği gibi lamba cini falan mı kaçtı modelin içine diye düşünmeye başladım artık. :laugh:

Eminim sen en kısa zamanda çözersin bu işi...

Türker Akgün' Alıntı:
Geçmiş olsun Oğulcan, olmasaydı daha iyiydi elbette ama sağlık olsun. Eminim yaralar hızla sarılacak ve uçuşlara kaldığı yerden devam edilecek. ;)

Recep'e hayırlı uğurlu olsun yeni modeli, palleri hiç yer görmesin inşallah. :bravo:

Arda sorunun ikonda da devam etmesini hiç beklemezdim. :eek: Bu işin altından ne çıkaca iyice merak etmeye başladım. :rolleyes: Ömer abinin dediği gibi lamba cini falan mı kaçtı modelin içine diye düşünmeye başladım artık. :laugh:

Eminim sen en kısa zamanda çözersin bu işi...

Yarın fırsat bulabilirsem hc3sx i 380 e kurup kaldığımız yerden devam abi hız kesmek yok

Ogulcan gecmis olsun kardeşim.
Kirim can sıkıcı. Ben de yeni topladim ama istedigim gibi olmuyo bi kuyruk bir frame titriyor bir turlu dengeye oturtamadim ki video cekeyim :laugh:
yoruyor adami ama tadi tuzu orda hatta gecen 8tane vida yalama olmustu bittim resmen 2gunum gitti :eek:
demem o ki modelciysek bunlarda olagan seyler alisacagiz.
tekrardan cok buyuk gecmis olsun %p

Recep kardesime de hayirli olsun onun modeli de super. Zaten Arda'dan biliyoduk :laugh:

Herkeze selamlar :saygilar:

Biraz geç oldu konuya yazmak için ama olsun :laugh: Uçuş için cidden güzel bir gün bekliyorduk fakat bir çok sıkıntımız oldu öncelikle burdan da oğulcan kardeşim geçmiş olsun diyorum ama şuna eminimki bu kırımlar oğulcanı durdurmaz adam tutmasak 380'ide çalıştırıp devam edicek :lollol: onun dışında pilotajında ki soğukkanlılıkdan dolayı oğulcan kardeşim en kısa zamanda tam performans sahalarda olacağına eminim :thumbup:

Bir devir teslim törenide Arda kardeşimle oldu :) ufak canavar minititanı renklerime kattım :lol: model serilik ve performan olarak bir çok modeli ciddi ciddi arkada bırakıyor Kardeşim sağolsun kusursuz bir model verdi inşallah kırımsız bol uçuşlar yaparız :halay:

Recep Şurgun' Alıntı:
..Biraz geç oldu konuya yazmak için ama olsun :laugh: Uçuş için cidden güzel bir gün bekliyorduk fakat bir çok sıkıntımız oldu öncelikle burdan da oğulcan kardeşim geçmiş olsun diyorum ama şuna eminimki bu kırımlar oğulcanı durdurmaz adam tutmasak 380'ide çalıştırıp devam edicek :lollol: onun dışında pilotajında ki soğukkanlılıkdan dolayı oğulcan kardeşim en kısa zamanda tam performans sahalarda olacağına eminim :thumbup:
Ben de bu olayın Ogulcan'ın hızını kesmeyeceğini düşünüyorum :thumbup:

Recep Şurgun' Alıntı:
Bir devir teslim törenide Arda kardeşimle oldu :) ufak canavar minititanı renklerime kattım :lol: model serilik ve performan olarak bir çok modeli ciddi ciddi arkada bırakıyor Kardeşim sağolsun kusursuz bir model verdi inşallah kırımsız bol uçuşlar yaparız :halay:
Her iki tarafa da tekrar hayırlı olsun. Model ekip için de kaldiği için çok da değişen bir şey olmayacaktır :laugh: :halay:

Arkadaşlar videoların bazıları eklendi. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar videoların bazıları eklendi. :thumbup:
Tam tahmin ettiğim gibi olmuş Ogulcan :rolleyes: Aslında RESCUE basmak için yeterli zaman var ama kilitlenme durumu olmuş ki, çoğu zaman hepimiz de oluyor bu durum.

Bu yüzden BOLCA RESCUE çekme çalışmak lazım. Biliyorsundur ama ben yine de hatırlatayım. RF-7 kurup, sim çalışırken RESCUE çekme de çalış ;)

Bu arada sen stick tek mi, çift parmak mı tutuyordun ? Kumanda üzerindeki Rescue- Trainer butonu orjinal yerinde mi yoksa yer değiştirdin mi :rolleyes:

Paylaşım için teşekkürler Arda ve Burak :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tam tahmin ettiğim gibi olmuş Ogulcan :rolleyes: Aslında RESCUE basmak için yeterli zaman var ama kilitlenme durumu olmuş ki, çoğu zaman hepimiz de oluyor bu durum.

Bu yüzden BOLCA RESCUE çekme çalışmak lazım. Biliyorsundur ama ben yine de hatırlatayım. RF-7 kurup, sim çalışırken RESCUE çekme de çalış ;)

Bu arada sen stick tek mi, çift parmak mı tutuyordun ? Kumanda üzerindeki Rescue- Trainer butonu orjinal yerinde mi yoksa yer değiştirdin mi :rolleyes:

Paylaşım için teşekkürler Arda ve Burak :bravo:

abi dediğin gibi rescue çekmeye zaman vardı ama ben kurtarıyorum gibi düşünüp ihtiyac duymadım sonrada dediğin gibi kitlendim zaten :)

phoenix te çalışıyodum bi arada niyetlendim rf7 kurayım diye ama link bulamadım rf7 için oda öyle kaldı gitti :)

stickler tek parmak abi zaten adana da türker abi saolsun değiştirmişti benim butonun yerini :):)

ogulcan acar' Alıntı:
phoenix te çalışıyodum bi arada niyetlendim rf7 kurayım diye ama link bulamadım rf7 için oda öyle kaldı gitti :)
RF-7 linklerini özelden mesaj olarak gönderdim ;) Kurulum detayları da ekte :thumbup: