[Video]: Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //07.06.2015

Tam Zamanlı Rckolik Ankara Uçuş Ekibi // Uçuşlara Devam //19.05.2015-20.05.2015

Tekrar geçmiş olsun Oğulcan, bazen o parmak vaktinde gidemiyor işte butona. :(

Türker Akgün' Alıntı:
Tekrar geçmiş olsun Oğulcan, bazen o parmak vaktinde gidemiyor işte butona. :(

abi aslında basmaya kalsaydı çok zaman vardı ama biraz da basmayım kendim ceviriyim dedim olmadı :)

Geçmiş olsun Oğulcan kardeşim. Heyecan oluyor bazen .modelcilik te olabiliyor malesef.

Mesut Sert' Alıntı:
Geçmiş olsun Oğulcan kardeşim. Heyecan oluyor bazen .modelcilik te olabiliyor malesef.

Saglık olsun abi ya geçti gitti :)

Geçmiş olsun Oğulcan, nekadar üzülsekte bu hobide kırım malesef kaçınılmaz. :(

Turker abi o kadar guzel funnel yapiyorki benimde canim cekti. :laugh: Hareketi bilipde yapmiyordum gerci ama 380 le ilk defa denedim biraz. :laugh:

Sonlara dogru tikirt tikirt seslerine dikkat dikkat. :laugh: :lol: Iyi seyirler :RCKolik:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eskisehir de baslayan ve yurtun 4 bir yanini saran "Cim bicme" sezonu Anakaraya da gelmis anlasilan :laugh: Ama sizin piste tam bicmelik dogrusu Arda :thumbup:

Saka bir yana bence FUNNEL gayet iyi cikiyor,biraz daha pratik sonrasi hareket 4x4 olacak :halay: zaten sahane ucuyorsun, boyle 1-2 merkez kac hareketi de ilave edersen ucuslarina seyretmesi cok daha keyifli olacak diye dusunuyorum :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eskisehir de baslayan ve yurtun 4 bir yanini saran "Cim bicme" sezonu Anakaraya da gelmis anlasilan :laugh: Ama sizin piste tam bicmelik dogrusu Arda :thumbup:

Saka bir yana bence FUNNEL gayet iyi cikiyor,biraz daha pratik sonrasi hareket 4x4 olacak :halay: zaten sahane ucuyorsun, boyle 1-2 merkez kac hareketi de ilave edersen ucuslarina seyretmesi cok daha keyifli olacak diye dusunuyorum :bravo:
Abi tesekkurler.:thumbup:
Evet abi ucuslarda yeni hareketler gelicek insallah calismaya devam. :thumbup:

Arda bu pal sesleri gobline mi ozel ses efekti var gibi mübarek :laugh:
Bizimkilerden cikmiyo boyle

Aynen İbrahim bu aletlerin pal sesi bir başka. :laugh:

570 le hc3sx le doğru düzgün hiç uçamadım ben geçenlerde Oğulcana bir pil ben uçacam dedim.Sırf harika pal sesleriyle güzel bir uçuş yapmak için tabi kırılınca uçamadım. :laugh: :laugh:

Yılın goblin uçuşu olabilirdi ama kısmet olmadı. :laugh:

E biz de goblin edinemesekte bir cift palini alalim bari napalim :laugh:

geçmiş olsun dostum , kırım herhalde kotu bırseydır , rescue bende olmazsa olmaz hareket denerken ozellıkle , bu gün half ve tam piro çalıştım ilk defa ilk basarda her kactıgında rescue asıldım , sonra bır baktım son pıllerde hareket cıkıyor , bu resculu sıstemler olmadan once ınsanlar nasıl 3d denıyormus helal vallaha , bu sıstemlerle bende icon var resmen her seyı deneyebılıyorsun . ve sıfır kaygı ve korkuyla bence en guzel yanıda bu :agreed: , tekrar geçmiş olsun kırımsız uçuşlar %p

engin guzelsoy' Alıntı:
geçmiş olsun dostum , kırım herhalde kotu bırseydır , rescue bende olmazsa olmaz hareket denerken ozellıkle , bu gün half ve tam piro çalıştım ilk defa ilk basarda her kactıgında rescue asıldım , sonra bır baktım son pıllerde hareket cıkıyor , bu resculu sıstemler olmadan once ınsanlar nasıl 3d denıyormus helal vallaha , bu sıstemlerle bende icon var resmen her seyı deneyebılıyorsun . ve sıfır kaygı ve korkuyla bence en guzel yanıda bu :agreed: , tekrar geçmiş olsun kırımsız uçuşlar %p

Kırım çok büyük değilse o kadarda kötü değildir bu işin tadı tuzudur. Kırım olmazsa bu hobinin heyecanı kaçar. :)

Benim hiç rescueli ünitem olmadı. Aslında zor değil, formül basit.Disiplinli çalışma ve gelişmiş oryantasyon bilgisi ile kurtarma sizin elinizde bile değil çünkü beyin otomatik komut veriyor parmaklarınıza. :thumbup: Ben bu saaten sonra rescueli ünite alsamda kullanmam.

Parmaklarımın bir düğmeye gitmesi o sırada benim için daha zor çünkü durağan ve yüksek uçuş yapmadığım için bir düğmeye basacak kadar vaktim yok diye düşünüyorum. O yüzden üniteleri sadece uçuş performansına göre değerlendiriyorum.

Arda sen kendini kıyaslama. :) :) :) belli seviyede pilotlar harekete girerken bile sıkıntı olabilir diye kendine çıkış kapısı bırakıyorsun.

Kurtarma sistemi, modelciliğe yeni başlayan arkadaşların mutlaka kullanması gerektiğine inanıyorum.

Mesela Engin Ocak ayında başladı bu modelciliğe adam şimdi funnel felan diyor. Kırım yüzü görmüştüm yok. [emoji1] [emoji1] tüm enerjisini plotajını geliştirmeye çalışıyor.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Mesela Engin Ocak ayında başladı bu modelciliğe adam şimdi funnel felan diyor. Kırım yüzü görmüştüm yok. [emoji1] [emoji1] tüm enerjisini plotajını geliştirmeye çalışıyor.

Engin bey o yüzden kırım kötü bişeydir herhalde diye başlamış sözlerine demek ki :) Maşallah diyelim nazar değmesin. :thumbup:

Ayrıca kıyas yok Erhan.:) Fikir ve yorum paylaşımı sadece.:thumbup: Herkese kırımsız uçuşlar dileyerek konumuza dönelim. :halay:

***Brain ünitemiz bozulunca elimde olan farklı bir üniteyide deneyelim dedik. Bugün bunaltıcı , kapalı ve rüzgarlı bir hava vardı biraz tatsız oldu ama ilk maiden uçuşu derbi maçından sonra upload ediyorum. :thumbup: