[Video]: ZAGİYE İNİŞ TAKIMI FENA OLMADI :)

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
abi havale yapmak için özelden numarayı gönderirmisin pazartesi yatırim :saygilar:

Pazartesi yazarım abicim...

tamam abi :saygilar:

abi servo,pil ve motor yerlerini sen kesebilirmisin birde arka yön kanatları extradan gönderiyormusun yoksa ben extradan bir malzeme bulup mu yapacağım ?

abi servo,pil ve motor yerlerini sen kesebilirmisin birde arka yön kanatları extradan gönderiyormusun yoksa ben extradan bir malzeme bulup mu yapacağım ?
Pil yerl ezbere açılmaz, modeli topladıktan sonra en son pil yeri açılır, sadece kanatlar ve yapım için proje gönderiyorum

tamam abi kalsın ozaman ya, ben kendim kesip yapıcam okulun atölyesinde arkadaşla :saygilar:

tamam abi kalsın ozaman ya, ben kendim kesip yapıcam okulun atölyesinde arkadaşla :saygilar:

:) okulun atölyesinde süper olur :)

süper derken ortam anlamındamı abi ? :laugh:

Abi bu zagi için fiberli bant yerine kolibandı olurmu ? üzerini inceden spreyle boyamak istiyorum fosforlu spreyle :coolxf:

Abi birde zagiye nasıl iniş takımı yapılır, el yapımı olacak hangi malzemeleri kullanacağız adı altında bir konuda bize anlatsan bu gençlerde faydalansa :laugh:

süper derken ortam anlamındamı abi ? :laugh:

Anladın anladın :)
Abi birde zagiye nasıl iniş takımı yapılır, el yapımı olacak hangi malzemeleri kullanacağız adı altında bir konuda bize anlatsan bu gençlerde faydalansa :laugh:
ilk sayfada videolu anlatım mevcut.
abi bu zagi için fiberli bant yerine kolibandı olurmu ? üzerini inceden spreyle boyamak istiyorum fosforlu spreyle :coolxf:
Kolibantı olmaz, sprey boyada olmaz

Tamam abi çok iyi anladım :D teşekkür ederim :saygilar:

Bu arada abi bu zagi toplam kaç gr :D

Muhammed arka arkaya 2-3 mesaj yazacağına, mevcut ilk mesajını DEĞİŞTİR diyerek ilavelerde bulunur musun rica etsem. Böylece konu gereksiz sayfa sayısına ulaşmaz ve sonradan inceleyen arkadaşlar daha rahat takip edebilirler ;)

Mesela son mesajlarında yaptığım gibi :)

yani bütün soracağım sorular tek bir kutucukta olsunmu diyosun abi :laugh: :D

yani bütün soracağım sorular tek bir kutucukta olsunmu diyosun abi :laugh: :D
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım ama aşağıdaki mesajın eskiden 3 ayrı mesaj şeklinde idi ve hepsini de Hüseyin sormuşsun.

Baktın Hüseyin ilk sorduğun soruya henüz cevap vermedi, o zaman yeni sorunu son yazdığın mesaja ilave edebilirsin. Böylece forumda paylaşılan konular çok daha düzenli ve ilerde başkalarının da daha rahat takip edebileceği şekilde derli toplu olur diyorum.

Örnek şu mesaj gibi:

tamam abi anladım :(

tamam abi anladım :(
Bunda üzülecek bir durum yok Muhammed , Mehmet abin senin yaptığın birkaç hatayı düzeltti sadece ama buna her zaman vakit bulamayabilir.Forum ortamımız gerçekten bir sevgi ve saygı bütünlüğünde ilerler , ancak hepimizin uymak zorunda olduğu kuralları zorlamadan.
Mesela dünkü açtığın çok önemli bir konu başlığına ben birşeyler yazmak üzereyken , kırılırsın diye yazmadım.Demek ki yapılan minik bir hata da olsa gözden kaçmıyor.Zaten hatasız kul da olmaz ve seni azarlayan , sana kızan abiler de yok burada.Sen , bizim forumumuzun genç bir üyesisin ve en az herkes kadar birşeyler paylaşma ve fikrini beyan etme özgürlüğüne sahipsin kardeşim.Bunu için üzülmene veya kırılmana gerek yok , eminim ki senin daha çoook , güzel konu ve paylaşımlarını okuyacağız inşallah.... :thumbup:

uyarılarınızı dikkate alıyorum abi,fakat o konuda ne yanlıştı onu anlamadım ?