WLtoys V922 3D 6 Kanal Heli : Kutu İçerik - Kumanda Inceleme - V911 ile Farklar

Arkadaşlar V922 kutusundan şarj cihazına istinaden çıkan parçalarda usb girişini nereye takacağımı anlayamadım. Forumda ve internette yaptığım araştırmalar sonucu iphone sarj cihazı gibi şeylere takılıyormuş.

Sizin görüş ve önerileriniz nedir acaba ?

Teşekkürler,

Aynen öyle Bulut :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen öyle Bulut :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Teşekkür ederim Mehmet Bey.

merhabalar
ben bu heliden aldım (v922)
uçurmaya çalıştım ama devamlı sağa doğru yatıyor
bunun hassas ayarlarnın vs yapıldığı bir video(lar) var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Eskilerin fiyat performans ürünü çok güzel bir mikro modeldi bu model. Öncelikle 2.el mı aldınız @TÜRKALP KUCUR ?

Zamanında bu model ile ilgili epey bir konu paylaşmıştık. Bu bir tarafa doğru yatma sorunu şu konuda vardı diye hatırlıyorum.;)

Aşağıdaki kaynak konusuna da mutlaka bir göz atın.:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: TÜRKALP KUCUR
merhabalar
uçurmaya çalıştım ama devamlı sağa doğru yatıyor
bunun hassas ayarlarnın vs yapıldığı bir video(lar) var mıdır?
Benim ilk 6 kanallı helikopterim. Hassas ayarlarının yapılabileceğini sanmıyorum. Kumandası buna müsait değil. Sürekli sağa yatıyorsa servo triminden birşeyler ayarlayabilirsiniz. Yerde ilk açılışta düz zeminde olmasına dikkat edin. Birde belki servo linkleri ile oynayarak ta birşeyler yapılabilir. Eğer servo link uzunlukları ayarsızsa.

• Beğen
Eskilerin fiyat performans ürünü çok güzel bir mikro modeldi bu model. Öncelikle 2.el mı aldınız @TÜRKALP KUCUR ?

Zamanında bu model ile ilgili epey bir konu paylaşmıştık. Bu bir tarafa doğru yatma sorunu şu konuda vardı diye hatırlıyorum.;)

Aşağıdaki kaynak konusuna da mutlaka bir göz atın.:saygilar:

Selamlar Mehmet bey, evet ikinci el aldım. Türker bey ile 2013 de hazırladığınız videoları izledim. tekrar gözden geçireceğim.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Selamlar Mehmet bey, evet ikinci el aldım. Türker bey ile 2013 de hazırladığınız videoları izledim. tekrar gözden geçireceğim.
2.el ise fiziki ayarlarını ve modelin genel durumu kontrol etmekte fayda var. Kaynak konuda bu Heli ile ilgili tüm mesaj ve videoları zaman içerisinde bakmanı kesinlikle öneririm. :saygilar:

• Beğen