yardim lazim pixhawk 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cem genc

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
yardim lazim pixhawk 6 calibasyon yapdim ama calismiyor ama gene calibasyon olmadi yeni pixhawkla calisbasyon olurmu sizce ne dersinsi

Kontrol Kartınız
pixhawk
Model Sınıfı
hexacopter
Motor, Pervane ve ESC
s
Kumanda Alıcı ve Verici
s
Extra Ekipman
s
Üstad bence bu k konuda aklındakilerin hepsini unut ve bir hafta başka şeyler ile uğraş. Sonra oturup bu konu ile alakalı her şeyi oku, videoları izle. Ve bu süre de en az 1 hafta olsun. Sonra anlamadığın şeyleri falan sorabilirsin. Burada kimse sana bu bilgi seviyen ile yardımcı olamaz. Yanlış anlama bilgi seviyesinden kastım bu konu ile alakalı. Pixhawk mıdır nedir. :D ben pixhawk konusunda zır cahilim. Sadece sana yardımı olacak şey yazılmış olanları okumak.
Not: senin sürekli hesap açıp yardım edin diyen arkadaş olduğunu düşünerek bu postu yazdım.

Üstad bence bu k konuda aklındakilerin hepsini unut ve bir hafta başka şeyler ile uğraş. Sonra oturup bu konu ile alakalı her şeyi oku, videoları izle. Ve bu süre de en az 1 hafta olsun. Sonra anlamadığın şeyleri falan sorabilirsin. Burada kimse sana bu bilgi seviyen ile yardımcı olamaz. Yanlış anlama bilgi seviyesinden kastım bu konu ile alakalı. Pixhawk mıdır nedir. :D ben pixhawk konusunda zır cahilim. Sadece sana yardımı olacak şey yazılmış olanları okumak.
Not: senin sürekli hesap açıp yardım edin diyen arkadaş olduğunu düşünerek bu postu yazdım.

ilk hesapla duzgun cevap yazdim engelledi ama isder engeller isder engellemez umrumda olmaz bir yardim isdedik pixhawk 2.4.8 calibasyon olmuyor vaska pixhawk 2.4.8 alsam cilabsyon olurmu dedim baska yeni esc almama gerek varmi dedim sadece anladi niye calibasyon olmuyor tit diye oduyor baska bisey olmuyor calismiyor x

Üyelik almakla bitiyor sanki bu is. Sen buraya gel, isteğin gibi takıl, postanı koy, sonra yardım iste.

Bu sefer üyeliğini özellikle engellemiyorum.

Bakalım kim sana yardımcı olacak merak ediyorum.

Üyelik almakla bitiyor sanki bu is. Sen buraya gel, isteğin gibi takıl, postanı koy, sonra yardım iste.

Bakalım kim sana yardımcı olacak merak ediyorum.

posta korum onuda sana niye cunku sen bannedliyon cunku baska bir hat yiyemiyon baska bisey yapamiyon anca bannedlersin baska bisey yapaman bende gulerim hahahaha

Pixhawk nasıl kalibre edilir diye araştır. Senin yapmış olduğun kalibre yöntemi ile farklarını araştır. Olmadı al yenisini. Yeni iyidir :D

pixhawk kirmizi isik yaniyor renkler degismiyor mission planer aktif ettim oyle guncelledim sonra pixhawk hata versi kirmizi yandi sadece sordum baska pixhawk alsam calibrasyon olurmu onu sorum sizce olurmu baska ec alimi

Son bir mesaj daha yazayım sana. Zaten pek yazdıklarımı okur gibi bir halin yok. Bu tarz hobi işleri ile uğraşmadan önce ilk iş olarak insanlara olan yaklaşım tarzını ve iletişimini düzelt. Burası sana yardımcı olmak zorunda olan bir forum değil. Öncelikle bunu anlamalısın...

İstersen İngilizce yazmayı dene.
Bence direk kendi anadilinde yazsın . Büyük ihtimalle aramızdan en az 1 kişi o dili biliyordur . Ben gerçekten derdinin ne olduğunu anlayamıyorum . En son alıcı ile verici eşleşmiyordu . Sanırım o sorun çözüldü . Sıra pixhawkta .

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...