Yerde düz gitme sorunu

Mustafa bey, yinede şans ve istek sayesinde az bir emek israfıyla doğru yerdesiniz.
Uslubunuza uygun olan epp-foam başlığı altındakileri inceleyin. Sorular olunca seve seve size yardımcı oluruz.:) Siz model tercihinizi yapın setup kolay.
Mehmet Bey yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim attıgınız linki baya bir inceledim içerikler çok başarılı çok güzel şeyler var. Benim inşallah uçarsa ilk uçan uçağım olucak :) bu konuda oldukça amatörüm. Bana tavsye edebilceğiniz bir plan varmıdır acaba bunu yaparak başla diyebilceğiniz.

Mehmet Bey yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim attıgınız linki baya bir inceledim içerikler çok başarılı çok güzel şeyler var. Benim inşallah uçarsa ilk uçan uçağım olucak :) bu konuda oldukça amatörüm. Bana tavsye edebilceğiniz bir plan varmıdır acaba bunu yaparak başla diyebilceğiniz.
Linkteki bir kaç modelin planları var.

Mehmet Bey yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim attıgınız linki baya bir inceledim içerikler çok başarılı çok güzel şeyler var. Benim inşallah uçarsa ilk uçan uçağım olucak bu konuda oldukça amatörüm. Bana tavsye edebilceğiniz bir plan varmıdır acaba bunu yaparak başla diyebilceğiniz.

Bu konulara bir göz atın. ;)
Resimler uçmuş ama gerekli bütün bilgi ve videolar mevcut.:saygilar:

Bir de bu var.

:RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar: