Yurtdışından Kumanda alsam Gümrüğe Takılır mı acaba ?

Bu aslında göreceli bir olay,ben 4 ad kumanda almışım turnigy kumandalar hariç onlari saymıyorum hiçbir takilma olmadı takilsa ne olur muadil bedel üzerinden gümrük ödersin .

Bende flysky fs i6 aldim herhangi bir gumruk durumu ve sorun olmadi sanirim oyuncak kumanda diyip sorun cikartmiyorlar. Peki kumandasi gumruge takilan oldumu hic forumda ?

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ
Hadi geçmiş olsun benimde kutu büyüklüğü sebebiyle en çok korktuğum parça idi kumanda :) Sorunsuz girmiş pim yazdıktan sonra sorun olmayacaktır. 82$ fiyatla çok iyi bir kumanda sahibi oldunuz valla tebrikler :)

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ
Tesekkurler. Hala gumruge donme riski var bakalim torba kapansin :D o zaman rahatlayacagim :)

Elinize almadan oh demeyin.Dünyayı dolaşsa sıkıntı değil.İş bizim ptt'nin işgüzar elemanlarında.Bence olması gereken en riskli bölüme girmiş kumanda.
İnşallah tez zamanda elinize ulaşır.:saygilar:

Evet haklisiniz. Su sekilde olmadan emin olamayiz. Bu mesela bana aliexpressden bedava cikan drone icin :) Artik bunun geri donusu yok, sorunsuz geliyor. Dedigim gibi torba kapandi :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

kumandada sıkıntı yok arkadaslar sadece kapıda vergı odersınız fiyat yüksekse ben taranıs 9XD Plus getırtım 1 ay once ve banggood kendı kafasına gore fıyatı cok düşük yazmıs vergı bıle odemedım :)

Kumandam geldi, ama yanlis alici ile. R9DS alici ile gelmesi gerekiyordu. R6GF diye 6 kanalli bir alici ile geldi. Tabiki dispute actim. Bakalim gelismeleri aktaracagim.

Kumandam geldi, ama yanlis alici ile. R9DS alici ile gelmesi gerekiyordu. R6GF diye 6 kanalli bir alici ile geldi. Tabiki dispute actim. Bakalim gelismeleri aktaracagim.
Kumanda sorunsuz şekilde eline ulaştı ya önemli olan bu :thumbup: Doğru alıcıyı sonradan gönderirler bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Kumanda sorunsuz şekilde eline ulaştı ya önemli olan bu :thumbup: Doğru alıcıyı sonradan gönderirler bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
Evet abi sagolun.Sancili bir bekleyis oldi. Aslinda bu alici da arabalarda isime yarayabilir ama ben ozellikle R9DS I telemetry yapabileyim die istiyordum. Ufak quad icin de Emre bey sayesinde R12dsm edinmis oldum. Bir TR satis sitesindeki fiyat resmini cektim, dispute e ekledim. Dispute tutarimi 35usd belirledim. Turkiye satis fiyatini da by tutari desteklemesi icin koydum. Olumlu sonuc olur diye dusunuyorum