2020 yılı için 3D printer seçimi yardım

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Uçak
@İlker Sönmez hocam sağolsun, o kadar güzel paketlemiş ki , kargo da gereken itinayı göstermiş , rüya gibi :heartxf:
Haydi gözün aydın abi :thumbup: güle güle kullan, skeyl skeyl şeyler bas :saygilar: (Arada sırada hanım için de evde kullanılacak birşeyler bas, filament ve upgrade bütçeleri daha hızlı onaylanır;D)

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaşlar biliyorum bu konu üzerine çok konuşuldu ama 2750 TL Creality Ender 5 ( yurtiçi sıfır ) fiyat olarak nasıl diye sormadan bir işe kalkışmak istemedim .

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Hemen buraya not düşeyim . Bugün itibariyle teyit edildi ender global tarfından . Creality 3d yazıcılar Türkiye gönderimleri yurt içi depolardan aras kargo ile Çin fiyatından yapılıyor . Üstteki fiyatın Çin fiyatıyla aynı olduğunu görünce biraz bakındım . Eğer hep böyle idiyse ve ben bundan habersizdiysem kusuruma bakmayın :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hemen buraya not düşeyim . Bugün itibariyle teyit edildi ender global tarfından . Creality 3d yazıcılar Türkiye gönderimleri yurt içi depolardan aras kargo ile Çin fiyatından yapılıyor . Üstteki fiyatın Çin fiyatıyla aynı olduğunu görünce biraz bakındım . Eğer hep böyle idiyse ve ben bundan habersizdiysem kusuruma bakmayın :saygilar:
Bununla ilgili bir paylaşım okuduğumu hatırlamıyorum :rolleyes: Bu vesileyle bizler de öğrenmiş olduk :yuppi:

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Eve kapanma hali ufaktan sıkmaya başlayınca yazıcıyı eve getirdim önceki gün. Fena halde tozlanmış, yaptığım son baskıyı aralık 2018'de yapmışım :D Dün çalıştırdım, neyse ki halen çalışıyor. Filamenti üzerine koyduğum rulmanlı tutucularımı bulamamıştım, onlardan basayım istedim, ancak olmadı. Sanıyorum BLTouch durduğu yerde kütlemiş. Neyse, sonuç olarak yazıcıyı komple söküp, temizleyip yeniden kullanıma almaya karar verdim. Ama daha öncesinde yapmam gereken daha kritik bir şey var ki, yazıcıyı balkondan kurtarıp ev içinde daimi bir yere kavuşturmak üzere eşimi ikna etmeliyim. :D