450 Size MD500D Fuselage Restorasyon

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Zafer ŞAHİN

Mahna Mahna ...
İlgi Alanı
Multikopter
@Sumer Yamaner abiii , @Zafer ŞAHİN benim mesajları beğenmeye başladı , dikkat et , her an her yerden çıkabilir :halay:
Nerdesin be Zafer hocam , vallahi bu sefer çok özlettin kendini :heart::hoppa:
Hakan hocam, siz yapın ben izleyeyeyim. Bu da gayet keyifli ... Yanlız Sümer abi ECU, MECU gibi şeylerden bahsetse de henüz dünya yörüngesine bir cisim gönderememiş, ona şaşırdım.

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Vaaaay , Zafer hocam , nihayet ses verdin :D,nasılsın ustam , valla seni çok özledik ya.....:halay:
@Sumer Yamaner abim yeni ufuklara yelken açtı , şu an plan dizayn falan çalışıyor ama takip ediyorsan bilirsin,bir anda pat diye ürünü çıkarıveriyor ,artık hızını takip etmekte zorlanıyoruz :laugh:
Yalnız seni O ' da çok arayıp soruyor, kulakların çınlıyordur....arada böyle ses verirsen,hem kulakların çınlamaz , direkt yüzüne söyler artık istediklerini :lollol:

Son düzenleme:

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Hakan hocam, siz yapın ben izleyeyeyim. Bu da gayet keyifli ... Yanlız Sümer abi ECU, MECU gibi şeylerden bahsetse de henüz dünya yörüngesine bir cisim gönderememiş, ona şaşırdım.
Belki de dünya yörüngesine seni gönderir yakaladığında, olamaz mı? :p :D