450 Size MD500D Fuselage Restorasyon

Şunu söyledin :eek: ciğerimi yaktın kardeşim :undecided: Normalde ben de bu hafta izinde olup Burdur'da olacaktım ama özel sebeplerden dolayı ötelemek zorunda kaldım :cry:
Sen üzülme kardeşim , burada aslan gibi kardeşin var , Evren ustaya gereken ilgi ve itimamı gösteririz evvel Allah, lakin beraber olabilseydik çok daha güzel olurdu tabi :embarras:

Bazıları şanslı :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi ne yaptın, şimdi pazar günü de aynı bu fotodaki kıyafetlerle Burdur’a gideceğim, diyeceksiniz adamın başka kıyafeti mi yok? :lollol::lollol::lollol:

İyi akşamlar arkadaşlar :saygilar:

Abi çok güzel olmuş ellerine sağlık☺️ Maşallah ? Tamamen bitmiş halini sabırsızlıkla bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Bir iş sırf el emeği ancak bu kadar güzel yapılabilir kardeşim :thumbup: ellerine emeklerine sağlık :heartxf:
Teşekkür ederim kardeşim , dediğin gibi sadece el emeği , cad yok,cam yok, 3D printer yok , sadece referans fotolardan kopya çekiyorum , el emeği olunca ve hobi için ayırdığım zaman kısıtlı olunca da, ancak bu kadar yürüyor işte :embarras:

dediğin gibi sadece el emeği , cad yok,cam yok, 3D printer yok

Abi ne yalan diyeyim, en keyiflisi de bu zaten. Ellerine emeğine sağlık harika olmuş. Bu zamanda nadir bulunan gerçek “modelcilik” örneği :thumbup::saygilar:

Abi çok güzel olmuş ellerine sağlık☺ Maşallah ? Tamamen bitmiş halini sabırsızlıkla bekliyorum
Teşekkür ederim Selçuk, valla bitmiş halini ben de çok merak ediyorum:D

Hakan arkadaşımız ölçekli model ustası.
Rica ederim üstadım , çıraklık devam ediyor diyelim :saygilar:

Abi ne yalan diyeyim, en keyiflisi de bu zaten. Ellerine emeğine sağlık harika olmuş. Bu zamanda nadir bulunan gerçek “modelcilik” örneği :thumbup::saygilar:
Evren hocam ,sanırım bu keyif beni hobiye bağımlı yapıyor, birşeyleri kendin yapmak ve izlemek , hazırını almaktan kat be kat keyifli, ama olsaydı ve azcık teknolojik yardıma da hayır diyemezdim tabii ki :laugh:
Senin Printer bunu komple 4-5 saate basardı sanırım :p :saygilar:

Şeyyy... Yımışak mı o koltuklar :lol:
Yımışak olmaz mı Sümer abi , 28 dansi sünger üzeri , 1.sınıf ceylan derisi kaplama yapıldı koltuklar.Oturanın kalkası gelmiyor.;D

,sanırım bu keyif beni hobiye bağımlı yapıyor, birşeyleri kendin yapmak ve izlemek , hazırını almaktan kat be kat keyifli,

Bu işin keyfi tam olarak da bunda zaten :thumbup: uçurmak bir yere kadar, yapmak ve kendi yaptığın şeyi uçurmak sonsuza kadar :)

Senin Printer bunu komple 4-5 saate basardı sanırım :p :saygilar:

Yapmaya yapar da alacağın keyif aynı olmaz. Tasarımı da kendin yapmak bir nebze keyifli, elle yapmaktaki gibi karşısına geçip "sıfırdan bunu yaptım" diyebiliyorsun, özellikle vakit sınırı olduğu zamanlarda yazıcının sen meşgulken de çalışıp ürünü sana sunması da keyifli, ama yine de el ile yapmanın yerini tutmuyor :) Epeydir Hurricane'in kokpitine girişme niyetindeyim, bir yanım diyor ki geç bilgisayar başına, tasarla tüm parçaları, bas, monte et, boya, eskit yerleştir modele, diğer tarafım da diyor dijital dijital nereye kadar, git çıkar polistiren çubukları levhaları dahtaları, kes biç yapıştır, boya eskit koy modele :) kararsızlıktan bir türlü başlayamadım :lol::lol::lol: