Bixler 2 Yayla Uçuşu

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Yozgata gelemedik. Bari yaylaya çıkalım dedik :) Yeni motoru ve pilleri açık alanda test etme fırsatım oldu. Gerçekten uçağın gücüne güç kattı :) İyi seyirler...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Oguzhan sanki yeni motor 2 tık fazla gelmiş modele :D

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Oğuzhan hocam o motor ne öyle :) Yakinda senin fpv ucagi Speed Pylon olacak gibi bu gidisle :D

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Uçağı göremiyorum ki diyor kameraya çeken arkadaş sonra vıınnnn 2-3 sn yakalamış :) çok hızlı maşallah, güzel olmuş

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Gerçekten hızlı uçuş olmuş [emoji1]

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim :) Hız konusunda bu motordan sonra ( NTM 2700 KV ) tatmin oldum... :)

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Süpermiş. :thumbup: FPV videoları çekeceksen editlerken kayıtları hızlandırmana gerek kalmayacak :laugh: :lollol:

Maşallah hızlı ve öfkeli olmuş. :laugh:

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Hayırlı olsun.Ama dikkat edin kanatlar eller havaya yapmasın :)

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Türker abi fpv hiç düşünmüyorum :) Ferhat hocam kanatlar el çırpmaya çalışıyor.Yalnız içindeki karbon çubuk şimdilik engelliyor :)

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Çok güzel, emeğine eline sağlık.

O güzelim yaylar. İnsanın içi gidiyor. Manzara uçuş muhteşem. Bir de FPV olsaymış ...

Paylaşım için teşekkürler.

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Bülent Bey gerçekten yaylaların keyfi bir başkadır.Ağustos ayında Rize merkezde sıcaktan kavrulurken yaylaya çıktığımızda kazak giymek zorunda kaldık. :) Rizede düzlüğü bulmak için 3000 rakıma çıkmak gerekiyor :) Çıkıncada düzlükte uçuş yapmak apayrı bir tat veriyor :) Tabi düzlükten kastım dağların aşağıda kalması :)

Bixler 2 Yayla Uçuşu

Kesinlikle size katılıyorum.

Arkadaşlar sizce bu model hızlı uçuş için uygun olurmu ?Kanatta karbon boru ile güçlendirme yapacağım. Bixlerin elektroniğini bu gövdeye aktarmayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Özbey