Bu hafta Maiden var mi ??

Servo kollarına bu bağlantı şeklini de en kısa zamanda değiştirmeni öneririm. Benim hiç sevmediğim bir yöntem bu. Her an kaydırıp modeli kırmana sebep olabilir, ne olduğunu bile anlayamazsın. :( Teli "Z" şekilinde bükerek servo kolundaki deliklere geçirmeni tavsiye ederim. Ayrıca pushrod'a takacağın teli rahatlıkla bisikletçilerden bulabileceğini hatırlatayim. Ucu vidalı çubuğu nereden bulacağım diye düşünmüş olabilirsin. Jant teli güzel iş görüyor. ;)
Düzgün yapılırsa herhangi bir soruna yol açmaz bunlar meraklanma, ama söylediğin L büküm artı plastik kilit benim de öncelikle tercih ettiğim sistemdir.

Bende z sekli atar cikar diye guvenli olsun amacli bu yontemi kullaniyordum. Turker abi bisikletci fikri efsane. Bu arada tam hersey tamam derken bu seferde rudder teli gitti.sanirim metal yorgunlugundan bir anda kirildi.allahtan gecen hafta sahadayken havada cikmamisti

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Red Baron ile geçtiğimiz pazar günü çok acemice ve çok moral bozucu bir kalkış yapmaya kalktım. Kalkamadığım gibi pistten çıktım. Kendime çok kızgınım hala. Videosunu Sümer abi çekti diye hatırlıyorum. Eve gelince hanımdan da sağlam bir fırça yedim. Neyseki hasar ciddi değil. Bu pazara kadar yetiştireceğim hayırlısıyla.....

Red Baron ile geçtiğimiz pazar günü çok acemice ve çok moral bozucu bir kalkış yapmaya kalktım. Kalkamadığım gibi pistten çıktım. Kendime çok kızgınım hala. Videosunu Sümer abi çekti diye hatırlıyorum. Eve gelince hanımdan da sağlam bir fırça yedim. Neyseki hasar ciddi değil. Bu pazara kadar yetiştireceğim hayırlısıyla.....
Ne yaptın usta , Red Baron kalkmadı mı :eek: ,umarım hasarı çok değildir , geçmiş olsun ..

Rasim , bu hafta sonu değil ama belki gelecek hafta sonu bir maiden de ben yapabilirim, biliyorsun patron geliyor , istersen yapma :lollol:

Bende de bi surpriz var Rasim, 700e satışa çıkıyor. Yerine yaptik yeni biseyler, en kısa zamanda paylasim yapacağım. 700 heli de tam gaz devam :RCKolik:
Yok paylaçacaktım tabi, sen sorunca erkenden ufak bir sürpriz yapalım dedik, henüz elimize geçen bişey yok ama, elbet geçecek ? bakalım kim ne almış ?
Bursa ekibinden 2 süpriz üst üste :thumbup: Acaba ne :rolleyes: Gelişmeleri merakla bekliyoruz :D

Sadece heli mi? Uçak kabul mü?:D
Uçan model olsun da, uçak da olur abi ;D
Tekrar büyük geçmiş olsun abi.

Rasim , bu hafta sonu değil ama belki gelecek hafta sonu bir maiden de ben yapabilirim, biliyorsun patron geliyor , istersen yapma :lollol:
Zorla değil, gönüllülük esas kardeşim biz de :lollol::lol: