[DIY]: Arduino ile Navigasyon Işık Uygulaması

Arduino ile Navigasyon Işık Uygulaması

Sümer Yamaner' Alıntı:
Dur dur ben anlamadım. LED başına bir Arduino plaketi mi kullandın yoksa ben yanlış mı görüyorum??? :D
Zenginliğin gözü kör olsun abi :lollol: :lol: ;D

Zafer SAHIN' Alıntı:
Sırf o yüzden 10 dakikadır şu resmi arıyordum :laugh: .
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Resim de süpermiş Zafer Bey :laugh: :laugh: :D

Üç ayrı model için üç tane :D dördüncü de olacaktı da bg göndermedi, para iadesi aldım. Bunlardan biri Rasimin, ikisi benim için :D

bizim dükkanda led var ben buna sabah güneşi gördüğünde elektiriği kesecek akşam güneş battığında ise ledleri yakacak bir arduino yazılımı lazım birde yanında hangi sensörleri kullanacam ve nasıl yapacağım hakkında anlaşılır bir bilgi verirmisiniz (ben bu elektiriği direk fişten alacam) acil yardım edermisiniz[attachimg=1]

Eren merhabalar,

- Sorularını sormaya başlamadan önce, açacağın ayrı bir tanışma konusu ile oncelikle biz seni tanısak nasıl olur ? Üye olurken sana gönderilmiş olan özel mesajı okuyabilir ya da şu konuyu inceleyip gereğini yapabilirsin :

eren yanar' Alıntı:
bizim dükkanda led var ben buna sabah güneşi gördüğünde elektiriği kesecek akşam güneş battığında ise ledleri yakacak bir arduino yazılımı lazım birde yanında hangi sensörleri kullanacam ve nasıl yapacağım hakkında anlaşılır bir bilgi verirmisiniz (ben bu elektiriği direk fişten alacam) acil yardım edermisiniz[attachimg=1]
Bende de arduino var ama dükkan yok işte. Sanıyorum bana da acil dükkan lazım. :lol: :lol: :lol:

Hem WS2812 hem de normal 5mm mantar led destekli navigasyon ışığı uygulaması. Mevcut hali 10 led + Rotating Beacon ile çalışacak şekilde yapıldı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Olmamış. Otur! :D
O dörtlü takım rotating beacon değil mi? Geçişler "smooth" olmalı! Haydi kolay gelsin. Ben fişeklemesem Arduino kodunu unutacaksın. [emoji14]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence mükemmel olmuş Zafer hocam , tam scale heliye göre... :thumbup: , bizler amatör olduğumuz için , olaya uzman gözüyle bakamıyoruz , o açıdan son derece tatmin edici bir çalışma bana göre.... :halay:

Zafer bence de mükemmel olmuş sen bunu daha da gelistirirsin(Sümer abimizin gazıyla).
Ellerine emeğine sağlık.

Zafer hocam ellerine saglık. Su an videoyu izleyemiyorum ama resimlerden gördüğüm kadarı ile calışma harika. Scale yaşadı sayende :)

Bu basarı da Sumer Abi'mizin de etkisi buyuk. Kendisinede ayrıca tesekkur ederiz :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zafer hocam çok güzel görünüyor, sanırım ben bundan birtane edinip helime takmalıyım. :laugh:

Eline sağlık. :bravo: :bravo: