Ekonomik Fiyata 450 Sınıfı Heli Nasıl Toplanır ? Klon (Clone) Olarak Tavsiyeniz

Mehmet Bey selamlar
ilk 450 heli mi toplamayı düşünüyorum clone kit seçeceğim kumanda alıcı vs yok henüz
ancak yukarıdaki clubrc linkleri açılmıyor
referans olması açısından linkleri yenileyebilir misiniz?

burdaki ürünleride bir gözden geçirin isterseniz

Cenk Eralp' Alıntı:
Mehmet Bey selamlar
ilk 450 heli mi toplamayı düşünüyorum clone kit seçeceğim kumanda alıcı vs yok henüz

Tüm Elektronikler Var 6S Motor ile geliyor bence tercih edilesi duruyor

Sadece Motor ve ESC var Yine 6s Motor ile geliyor Ünite ve servoları yok :

Mustafa Hacılar' Alıntı:
burdaki ürünleride bir gözden geçirin isterseniz
Bizim dominator e kopya yapmışlar [emoji1]
Mehmet ÖZER' Alıntı:
Tüm Elektronikler Var 6S Motor ile geliyor bence tercih edilesi duruyor

Sadece Motor ve ESC var Yine 6s Motor ile geliyor Ünite ve servoları yok :

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Klone ve orjinal heli toplamış birisi olarak kesinlikle orjinal heli tavsiye ediyorum. Alacağın klone heli orjinalin maliyetini geçicektir emin olabilirsin bundan.Hele birde İlk defa 450 modeli toplanacaksa kesinlikle orjinal olmalı "insanı modelcilikten soğutuyor yaw"[emoji3]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi Alzrc'den yana sorun olmaz da Gartt 450L için birşey diyemem hiç toplamadim :)

:saygilar: mehmet kardesime katiliyorum alzrc 450 devil pro v2 kit gercekten kaliteli malzeme yapisi cok hosuma gitti tavsiye ederim ancak gart 450 l konusunda biraz tereddutlerim var alzrc klonlar icinde en iyilerinden bence 2 inci olarak tarot var dogrumuyum mehmet ustadim :RCKolik:

Mustafa Atabek' Alıntı:
Klone ve orjinal heli toplamış birisi olarak kesinlikle orjinal heli tavsiye ediyorum. Alacağın klone heli orjinalin maliyetini geçicektir emin olabilirsin bundan.Hele birde İlk defa 450 modeli toplanacaksa kesinlikle orjinal olmalı "insanı modelcilikten soğutuyor yaw"[emoji3]

Valla mustafa kardesim size hem katiliyorum hemde katilmiyorum alim gucu varsa tabiki orjinal olmasini herkes ister ama soyle biseyde var ben bu hobiyi tamamen klone helilerle cozdum ayar olsun mekanik olsun klone ugrastiriyor ama ogretiyorda ban cok sey katti klone heliler ugrasmayi sevenlere incelikleri ogrenmek isteyenlere klone heli tavsiye ederim iyi ayarlandimi canavar ucuyoo :RCKolik:

gökhan cünlü' Alıntı:
Valla mustafa kardesim size hem katiliyorum hemde katilmiyorum alim gucu varsa tabiki orjinal olmasini herkes ister ama soyle biseyde var ben bu hobiyi tamamen klone helilerle cozdum ayar olsun mekanik olsun klone ugrastiriyor ama ogretiyorda ban cok sey katti klone heliler ugrasmayi sevenlere incelikleri ogrenmek isteyenlere klone heli tavsiye ederim iyi ayarlandimi canavar ucuyoo :RCKolik:
Uğraşmayı seviyorsan tabiki klone alabilirsin ama ben uğraşmayım toplayım direk uçuşlara başlayım diyosan uzak durulmalı klonelardan ögrenilecek şeyler her ikisi icinde aynıdır klone ögretmekten ziyade bana göre bıktırıyor ben kendi fikrimi söyledim alım gücü ön planda tabiki herkesin kendi tercihi sonuçta

Tamamem katiliyorum clone modellere bulasmayin.

Butce yetersizsse birazdaha bekleyin gene orjinal toplayin.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali yanlız' Alıntı:
Tamamem katiliyorum clone modellere bulasmayin.

Butce yetersizsse birazdaha bekleyin gene orjinal toplayin.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
valla katılmıyorum size klone modele bulasan uçamıyormu onu anlamış degilim ben takır takır her hafta uçuyom üstelik koln heliyle başladım alende devam ediyorum şöyle bi şey var klone bi heliyle kırım maliyeti 50 lirayı geçmezken en basitinden alignin sadece kuyuk borusu 25 tl civarı kargosuz daha dişlileri saymıyorum bilee illede orjinal olacaksa 500 ve üstü modeller oldu benim için ama 450 sizede orjinallik benim için gereksiz herkesin görüşü farklı benimkide bu :lol: :lol: :lol:

Ben orjinallik yanlısıyım, ama gerçekten orjinal olsun, özgün olsun, aynısından 50-60 tane olmasın :D

Mesela şunun gibi;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Clone da bide su var tamam sakin sakin ucuarda belki bi sikinti yasamazssiniz .(ben her tulu yasadim o ayri) ama kesinlikle zorlamaya gelmiyorlar.

Misal overspeed veya tic tock lara pek dayanacaklarini sanmiyorum.

Piloj gelistiginde mecburen gene orjinale gecilmek zorunda kaliniyor.
Buda gene extradan masraf demek.

ali yanlız' Alıntı:
Clone da bide su var tamam sakin sakin ucuarda belki bi sikinti yasamazssiniz .(ben her tulu yasadim o ayri) ama kesinlikle zorlamaya gelmiyorlar.

Misal overspeed veya tic tock lara pek dayanacaklarini sanmiyorum.

Piloj gelistiginde mecburen gene orjinale gecilmek zorunda kaliniyor.
Buda gene extradan masraf demek.
valla ben 450 boyutunda klone heliyle funnel tictoc hurricane yapan insanları tanıyorum ama tabi orjinal olmasını herkes ister ama bu işler duruma göre kişinin alım gücü varsa tabiki orjinal olsun kısacası her sey maddiyatta bitiyor mesela ben 1 sene sonra ilk orjinal 500 ümü alabildim şu an vitrinde duruyor :lollol: ama şunuda belirteyim iyi tolanan klone heliyle sınırları zorlayabilirsin zaten benim havada heliyi zorlıycak bi pilotajım yok iki alan turu invert funnel bu gibi hareketleri heli zorlanmadan yapabiliyorumm güzel detaylı toplayınca canavar uçuyo ama gönül tabiki orjinalden yanaa :RCKolik:

Cenk Eralp' Alıntı:
Mehmet Bey selamlar
Malesef Cenk bey Cluprc.com kapanmış başka siteye taşıdılarsa bilemiyorum.