Ekonomik Fiyata 450 Sınıfı Heli Nasıl Toplanır ? Klon (Clone) Olarak Tavsiyeniz

Yaw şimdi benimde eskiye özlemim oldu copterx black angel alsammı zira sırada 480 nitro var offff offff.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tarot , yorumlardan bildiğim kadarıyla klonların içinde nispeten daha güvenilir bir markaydı , geçmiş olsun Mustafa... :( Malzemenin materyal kalitesi demek ki değişebiliyor. :(
Şimdi keşke orjinal kullansaydın demenin ne bir mantığı ne de gereği var...Çaresi yok can damarı noktaları orjinal parçalar ile değiştirmek gerek...

Sağ ol abi, dediğin gibi önemli parçaları orijinalleriyle değiştirmek lazım.

Mustafa Hacılar' Alıntı:
...Ancak ordaki ilk gözlemlerimizde kuyruk tork tüp dişlisinin, tork tüpe geçen dişlinin 1-2 mm kadar boşluk yapmış olduğunu gördük dişlide kırılma yoktu sanki üstten tıraşlanmış gibi tam tur erimiş. Heliyi akşam evde inceledim baktım dişli kısa geliyor ve zamanla gevşeme falan yapmış demek ki boşluk oluşmuş çünkü daha geçen hafta yoktu böyle birşey, neyse sonra yeni dişli taktım boşluk oluşacak mı diye baktım bı sefer boşluk yoktu.

Kendi ürettikleri parçalarda bir standartı sağlayamamışlar arkadaşlar kitin kendi içinden çıkan dişli boşluk yapıyor, yine tarot un yedek olarak elimde olan dişlisi tam oturuyor. Bu standartlaşamama diyim artık bunlara mal oluyor.

Orijinal mi, klon mu derken yaşadığım sorun bu şekilde :saygilar:
Öncelikle tekrar geçmiş olsun Mustafa. :( Sahada beraberdik ilk incelemeyi yaparken, malesef Tarot'un kiti biraz hayal kırıklığı oldu gibi. :-\ İnşallah yaşanan son problem olur ve bol bol uçarız bundan sonra. ;)

Mustafa'm geçmiş olsun kardeşim, bu son olur inşallah :(

Sağ ol abi, bir musibet bin nasihatten iyidir dernir ya, benim ki de o misal. Sağlık olsun.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Mustafa'm geçmiş olsun kardeşim, bu son olur inşallah :(
Kardeşim sağ olasın, son olmasada bir daha böylesi olmaz umarım. :saygilar:

Geçmiş olsun kardeşim seninde dediğin gibi bundan sonra böyle kırımlar yaşamayasın.

Bu işin ekonomisi araştırmaktan geçiyor. Araştırmadan alınan ucuz malzemeler daha büyük zarara yol açabilir diye düşünüyorum. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa da clone işini en iyi kıvıran marka ALZRC. Ben öğrenme aşamasında olduğumdan mikro helim gelince kısa zamanda bir training için ALZRC 450 Fast kit siparişi vereceğim. Nedenim de parça maliyeti.

Clone kullanmak zengin işi[emoji1]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de uzakdoğudan uzak durmak lazım :D Ömür törpüsü gerçekten... On gün on beş gün hareketsiz duruyor kargo, sonra yola çıkıyor. İki hafta da okyanuslarda, ptt köşelerinde sürünüyor. Bir ayda geliyor...

Revo bile aynı... Şarj aleti aldık, paşalar 21 inden 1 ine kadar ne yaptı, neden hareketsizlik oldu çözmek zor. Bi süredir de yolda bakalım inşallah gelir yaz bitmeden bi ara..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bir de uzakdoğudan uzak durmak lazım :D Ömür törpüsü gerçekten... On gün on beş gün hareketsiz duruyor kargo, sonra yola çıkıyor. İki hafta da okyanuslarda, ptt köşelerinde sürünüyor. Bir ayda geliyor...

Revo bile aynı... Şarj aleti aldık, paşalar 21 inden 1 ine kadar ne yaptı, neden hareketsizlik oldu çözmek zor. Bi süredir de yolda bakalım inşallah gelir yaz bitmeden bi ara..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerekli olan ve hevesle beklenilen bir ürünün sürünmesi gerçekten insanı sinir ediyor :(

Aliexpressten ıvır zıvır şeyler vermiştim çoğunun aciliyeti yoktu ama yine de bekliyordu insan 57 gün de geldi ya :eek:
Asker olsak şafak biterdi ;D

Bangood, Aliexpress v.b. sitelerde siperişi verdikten sonra satıcının her nekadar x güne içerisinde kargoya verilir ibaresi olsa da yakasına yapışın derim. Baktınız diretiyor, "Cancel Order" ile tehdit edin. Bir de fake track id vermemesi için not düşün satıcıya. Bazen kargoladım diye fake track order id veriyorlar.

bende ALZRC TREX 450 PRO 3D Carbon Fiber RC Helicopter Kit bu ürünü sipariş geçtim az önce...sabredersem kışa doğru başlıcam toplamaya ...450 hakkında herşeye öğrenerek resmen sindircem bu modelde olayı...

barış altun' Alıntı:
bende ALZRC TREX 450 PRO 3D Carbon Fiber RC Helicopter Kit bu ürünü sipariş geçtim az önce...sabredersem kışa doğru başlıcam toplamaya ...450 hakkında herşeye öğrenerek resmen sindircem bu modelde olayı...
Şimdiden hayırlı olsun Barış Bey %p ALZRC kalite olarak en kaliteli Klone markasıdır :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şimdiden hayırlı olsun Barış Bey %p ALZRC kalite olarak en kaliteli Klone markasıdır :)

sayenizde bu bilgi mevcuttu bende)) başka marka bakmadım zaten...