Gaui X7 Şanssız Kırım ve Toplama Süreci

Gaui X7 ile Tam Bir Hayal Kırıklığı

Büyük geçmiş olsun Arda Hocam.

gecmis olsun hic beklenmedik bir kirim olmus gauiyede guvenemiyeceksek ne alacagiz

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun Arda. :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerekten de çok can sıkıcı bir durum... Insallah Gaui bunu telafi eder Arda. Bakalım hatalarını kabul edip olumlu bir geri dönüş yapacaklar mı...

Bu arada hasarın bu kadar tutuyor olması da ayrı bir can sıkıcı durum :( Hasar raporunu merakla bekliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mehemet abi hatırlarsın. Benim nx4 de de böyle bir sorun yaşamıştım. Bunu Alin benim hatam mış gibi davranıp. Sorunun kuyruğun çok sıkılmasından kaynaklandığını vs. Bahsetmişti.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim çok geçmiş olsun :(
Şanssızlık olmuş.
Üretim hatası olan bir durumun telafisi olması lazım diye düşünüyorum.
Bir mikado gibi, scorpion gibi davranıp hatalarını telafi ederler inşallah :saygilar:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Mehemet abi hatırlarsın. Benim nx4 de de böyle bir sorun yaşamıştım. Bunu Alin benim hatam mış gibi davranıp. Sorunun kuyruğun çok sıkılmasından kaynaklandığını vs. Bahsetmişti.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erhan ben hatırlıyorum. Bu durum biraz farklı dişten değil tamamen dipten kırıldı. :laugh:
Ve özelikle kilitli somun olduğu için fazla sıkmadım.Ama senin durumda kesinlikle üretim hatası.

Herkese çok teşekkürler.

Modeli ben kırmış olsam çoktan toplamıştım ama gıcıklığım tuttu. Ve her türlü gıcıklığıda yapacağım.

Bu arada benim modelde 6 mm tail şaft var.Modelde tek olmayan upgrade m4 somunlu tail hub.

1.080 dolara kit satıyorsan gerek duyduğun tüm güncel upgradeleri içine dahil edeceksin. :D

Arda Erkan' Alıntı:
Erhan ben hatırlıyorum. Bu durum biraz farklı dişten değil tamamen dipten kırıldı. :laugh:
Ve özelikle kilitli somun olduğu için fazla sıkmadım.Ama senin durumda kesinlikle üretim hatası.

kanka bende durum böyle oldu.

ve daha sonra modeli topladığımda bırak sıkmayı belki 0,2 mm boşluk bıraktım. böyle ince bir tıkırttı geliyordu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
kanka bende durum böyle oldu.

ve daha sonra modeli topladığımda bırak sıkmayı belki 0,2 mm boşluk bıraktım. böyle ince bir tıkırttı geliyordu.

Vay arkadas..Ne desem bilemedim. :angry:

Neyseki senin tek pal tutucu kalmis ustunde.Benim slideri filan parcalamis.Tek pal kalsaydi inerdim holdla.

Arda Erkan' Alıntı:
Vay arkadas..Ne desem bilemedim. :angry:

Neyseki senin tek pal tutucu kalmis ustunde.Benim slideri filan parcalamis.Tek pal kalsaydi inerdim holdla.

kanka benim heli düz iken oldu. o yüzden kırım sadece hub ile sınırlı kaldı.

ben böyle durumlarda eğer heli bana doğru gelmiyorsa heliyi tırmandırıp hold çekme taraftarıyım. çünki kuyruğun artık bir görevi kalmadığı için hold çeksen bile belli süre dönmeye devam ediyor. yüksek irtifada çekilen hold den sonra kuyruk gine belli bir süre dönüyor durduğunda sana zaman kalıyor. yer beğenmek için.

:saygilar: çok geçmiş olsun kardeşim umarım gaui bu hatasını telafi eder inşallah bida başına böyle bi durum gelmez geçmiş olsun :RCKolik:

Çok geçmiş olsun abi [emoji29] gaui üstüne düşeni yapar umarım

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
kanka benim heli düz iken oldu. o yüzden kırım sadece hub ile sınırlı kaldı.

ben böyle durumlarda eğer heli bana doğru gelmiyorsa heliyi tırmandırıp hold çekme taraftarıyım. çünki kuyruğun artık bir görevi kalmadığı için hold çeksen bile belli süre dönmeye devam ediyor. yüksek irtifada çekilen hold den sonra kuyruk gine belli bir süre dönüyor durduğunda sana zaman kalıyor. yer beğenmek için.

Evet bende öyle yaparım fakat heli düz olmayıp, yere yakın olunca yapacak bişey yoktu zaten direk üstüme geldi. :angry:

Geçmiş olsun gerçekten kabul edilemez bi durum. Hk uçurmuyoruz sonuçta gaui e yakışmıyor bu durumlar.
Trex 500 esp de başıma geldi aynı durum. Ben baya yüksekte hover pozizyonundaydım.
hol çektiğim anda kuruk dönmeyi bıraktı outorotasyonla düz ve biraz sert inmeyi başardım sikid krıldı kuyruk şaftım yamuldu bitek

:saygilar: Arda çok geçmiş olsun, öncelikle sana bir zarar gelmemiş bu sevindirici, amma böyle bir firmanın bu hatası gerçekten çok üzücü, insan kendi hatasıyla kırım yaşasa bu kadar
üzülmez, umarım hatalarını telafi ederler, yoksa marka değerleri düşer, tekrar geçmiş olsun .... :embarras: