Gerçek lövye ile model uçurmak

Sümer abi eline sağlık. Gayet güzel olmuş :) Ama aklıma birşey takıldı. Belki benim acemiliğimden olabilir :D Uçarken kazayla modelin görüş açımızdan çıkıp arka tarafa gitmesi durumunda; oturduğumuz yerden kalkıp kumanda ile komut verilecek şekilde ikinci bir sistem ayarlamak gerekmez mi? Aksi takdirde uçağı görmek ve doğru komut vermek çok mümkün olmayabilir diye düşündüm.

Sümer abi eline sağlık. Gayet güzel olmuş :) Ama aklıma birşey takıldı. Belki benim acemiliğimden olabilir :D Uçarken kazayla modelin görüş açımızdan çıkıp arka tarafa gitmesi durumunda; oturduğumuz yerden kalkıp kumanda ile komut verilecek şekilde ikinci bir sistem ayarlamak gerekmez mi? Aksi takdirde uçağı görmek ve doğru komut vermek çok mümkün olmayabilir diye düşündüm.
Bu sistem temelde bir trainer kumandası. Kablolu ya da kablosuz olarak ana kumandaya bağlı olacak ve ana kumanda bir güvenlik pilotunda olacak.
İlk uçuşlarda emin ol tek derdimiz uçağı arkaya kaçırmak olmayacak :)

Etkinlik ne yazık ki iptal oldu Ahmet :(

:eek::( Ben şok. Mehmet abi konuyu gözden kaçırmışım. Eğer bu gönderiye yorum yapmasam, senden bu cevabı almayacaktım ve ben hafta sonu kuzu kuzu gidecektim ;D;D Kulübün instagram sayfasını takip ediyorum oradan ses çıkmayınca yapılacak diye düşünüyordum.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
:eek::( Ben şok. Mehmet abi konuyu gözden kaçırmışım. Eğer bu gönderiye yorum yapmasam, senden bu cevabı almayacaktım ve ben hafta sonu kuzu kuzu gidecektim ;D;D Kulübün instagram sayfasını takip ediyorum oradan ses çıkmayınca yapılacak diye düşünüyordum.
Bizimkileri uyarayım. Çok özür.

Ben yaptım diye demiyorum ama güzel oldu yahu!
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bence bu sistemin etrafına bir de uçak yapıp binip uçmak lazım abi:lol: bununla sadece model uçurmak israf olur çok güzel olmuş. Özellikle elevator trimine bayıldım:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp