Ikon/Brain Rescue Sneak Peak

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Kağan uçuş farkı bekleme. Sadece Rasim in dediği gibi avantajları var. 2. El bulabiliyorsan uygun fiyata al ama sıfır alacaksan pro al almışken. Eğer sana uyarsa usb aparatı nı istemezsin indirim yapar.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Erhan uçuş farkı beklemiyorum, aksine son versiyonu çok beğendim, eğer fark yoksa pro alayım diye düşündüm. Yani bendekiyle aynı karakteristiğe sahip olacaksa iyisi olsun diye..

İkon alın arkadaşlar, şimdiden alın, nisanda üzülmeyin sonra ;D

4-5 farklı fbl kullandım. Hemde uzun süre kullandım. Ama spirit de şuan demir attım.

Her zman derim yeni başlayan arkadaşlar için ikon biçilmiş kaftan. Ayarlaması çok kolay ve kullanıyıcıyı üzmeyen bir fbl. Advance ayarlara seni boğmayan bir ünite .

Kurtarması olsun bizim olsun. :):):)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
4-5 farklı fbl kullandım. Hemde uzun süre kullandım. Ama spirit de şuan demir attım.

Her zman derim yeni başlayan arkadaşlar için ikon biçilmiş kaftan. Ayarlaması çok kolay ve kullanıyıcıyı üzmeyen bir fbl. Advance ayarlara seni boğmayan bir ünite .

Kurtarması olsun bizim olsun. :):):)

Erhan bir açıdan sana katılıyorum, bir açıdan da katılmıyorum. Şöyle ki, benim spiriti satmaktaki en önemli sebebim detay ayara fırsat vermemesi, herşeyi yeni başlayanlara göre ayarlanmış olmasıydı. Ikonun basic arayüzü çok başarılı evet, ama advanced parametreler skookumdan sonra en başarılı şekilde ikonda uygulanabiliyor. Tabi vbarı da unutmayalım bu konuda, o da çok sağlam.

Emre Kaman' Alıntı:
Erhan bir açıdan sana katılıyorum, bir açıdan da katılmıyorum. Şöyle ki, benim spiriti satmaktaki en önemli sebebim detay ayara fırsat vermemesi, herşeyi yeni başlayanlara göre ayarlanmış olmasıydı. Ikonun basic arayüzü çok başarılı evet, ama advanced parametreler skookumdan sonra en başarılı şekilde ikonda uygulanabiliyor. Tabi vbarı da unutmayalım bu konuda, o da çok sağlam.

spirit tam benlik o yüzden, advance menü de en azından anladığım dilden konuşuyor. diğer ünitelere benim artık belli bir yerden sonra kafam basmıyordu. herşey birbirine karışıyordu. şuan tek merak ettiğim nitroda kurtarmanın nasıl teğki vereceği.

Rescue update için hedeflenen zaman nisan sonuymuş arkadaşlar. Rescue dışında neler gelecek çok merak ediyorum.

Zaman zaman, aklıma geldikçe HF Brain konusuna bakıp bir gelişme var mı diye takip ediyorum. Update için halen nisan sonu görünüyor, belki mayısa sarkabilirmiş testler. Update için şöyle güzel olacak, böyle güzel olacak falan diyorlar, beklentimi iyice yükselttiler :) Umarım hayal kırıklığı olmaz. Ben ünitenin şu anki halinden de memnunum ama, yeni update için sürekli çok süper olacak diyip duruyorlar, sabırla bekliyoruz :)

Emre Kaman' Alıntı:
Zaman zaman, aklıma geldikçe HF Brain konusuna bakıp bir gelişme var mı diye takip ediyorum. Update için halen nisan sonu görünüyor, belki mayısa sarkabilirmiş testler. Update için şöyle güzel olacak, böyle güzel olacak falan diyorlar, beklentimi iyice yükselttiler :) Umarım hayal kırıklığı olmaz. Ben ünitenin şu anki halinden de memnunum ama, yeni update için sürekli çok süper olacak diyip duruyorlar, sabırla bekliyoruz :)
Bence de çıkacaksa çıksın artık, bekle bekle nereye kadar ;D :D

Uçuş bir ayrı güzel, rescue bir ayrı güzel arkadaşlar!..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rescue aynı rescue da, ben pilotajı çok beğendim. Çok böyle uzaylı gibi deli gibi anlaşılmaz uçmadan, güzel güzel göstere göstere çok güzel manevralar sergilemiş. %p

Gelsin artık, valla bekle bekle şiştik iyice. :laugh: :lollol:

Ben kabolyu taktım üniteye bekliyorum. Güncelleme, havadayken bile gelse yükleyeceğim ;D ;D

Vay be , çok güzel olmuş. TSA'da ikon var sabırsızlıkla bekliyorum denemek için ;D

Aynen gelsin artık 380 de ikon takılı kurtarma baya başarılı gözüküyor, hurricane bile rahat rahat girerim artık.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Rescue aynı rescue da, ben pilotajı çok beğendim. Çok böyle uzaylı gibi deli gibi anlaşılmaz uçmadan, güzel güzel göstere göstere çok güzel manevralar sergilemiş. %p
Doğru diyorsun da yine de bazı hareketlerde Rescue çekmeden önce 1 tık kendini güvenli tarafa alacak şekilde yükseliyor :laugh: ;D

Eeee ne yapsın, istem dışı olsa gerek. Anladım kadarı ile uçan arkadaş da en az bizim kadar modeline bağlı ;D ;D