İlk Projem Olacak :) "Swappable Foamcub"

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Selçuk Erdoğmuş

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Selçuk abi sanki ben uçurdum inene kadar kalp atışım hızlanmıştı çok güzel uçtun tebrikler çok çok iyiydin :bravo:
Teşekkür ederim. Benden çok sizler heyecanlandınız :D Hele @Burak Ağcayazı eli ayağı titredi resmen. Bana komutları verirken terden sırılsıklam oldu ya:D

Mehmet Sarıkaya

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Selçuk eline sağlık. Koca patili tayyare güzel olmuş ve güzel uçmuş. İnişler ne zaman tam istediğin yere ve pozisyonda olursa o zaman dersin ki "bu iş tamam" Kolay gelsin.

• Sevdim
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş

Selçuk Erdoğmuş

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Selçuk eline sağlık. Koca patili tayyare güzel olmuş ve güzel uçmuş. İnişler ne zaman tam istediğin yere ve pozisyonda olursa o zaman dersin ki "bu iş tamam" Kolay gelsin.
Teşekkür ederim ☺ ilk hedefim uçan bir model yapmaktı, ikincisi ise uçurup tek parça eve getirmek😃 şimdilik ilk 2 hedef tamam. 🙂 Sıra plotajı geliştirmek ve istediğim yere istediğim pozisyonda inmek🙏🙂 Sonrası için de çılgın hedeflerim var ama zamanla :halay: