Ilk ucagimi topluyorum ve bazi sorularim var

hasan arda sulak' Alıntı:
beton bir yere gittim ordada gidiyor gidiyor ama burun kalkmıyor pilin gücü az olduğu için olabilirmi 32 bin devirde mesela kaç metrede kalkar kalkması lazım değil mi?
Hasan karismayayim diyorum ama mesela kalksa ne olacak. Onu ucaracak kadar Simulator calistin mi ? Yoksa hele bir kalsin nasil olsa bir sekilde ineriz diye mi dusunuyorsun ?

Su ana kadar ki gidisata gore insallah once kendine sonra da baskasina zarar vermezsin....

merhaba şarj konularını inceledim çoğu aradığımı buldum sizden sadece öneri alacağım
https://tr.aliexpress.com/item/New-50w-80W-6A-LCD-Digital-Charging-Discharger-3s-4s-5s-6S-11-1v-7-4v/32683953700.html?spm=2114.13010208.99999999.264.D0fNko
bu şarj aletini almayı düşünüyrum çünkü içinde güç kaynağı var ayrı birde güç kaynağı almaya uğraşmak istemiyoru

1-)Bu şarj aleti nasıl yani iş görür mü?Pilim 5000 Mah 4s

2-)ali expressten ilk kez alışveriş yapacağım güvenilir mi ve gümrüğe falan takılma ihtimali varmı?

belki biraz saçma sorular olabilir şimdiden özür diliyorum..

Edit:ya bu US plug EU plug hangisi bize uygun bildiğimiz fiş hangisi

Şarj aleti uygun. Aliexpress iyidir (eskiden PayPal ile daha iyi idi ama artık...). EU plug alacaksın.

ali expressten şarj aleti sipariş verdim.Makbuz bekleniyor demek ne manaya geliyor.?

Hasan bey merhaba.İngilizce olarak ne yazıyor acaba yazabilir misiniz?

Siparişiniz kargoya verilmiş yolda.Awaiting Receipt, teslimat bekleniyor anlamına geliyor.Yani kargonuz yolda size ulaşması bekleniyor.

"Awaiting receipt" değil "awaiting delivery" demişler. Bence tedarikçi firmadan ürün bekleniyor demek. Belki sayfanın ekran görüntüsünü görsek daha iyi fikir verebiliriz.

siparişlerim ekranı

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

detaylı görünüm ekranı

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamer haklı. Ürün kargolanmış. Size teslimi bekleniyor. 19.11.2016'ya kadar elinize geçmezse iade talep edebilirsiniz diyor.

teşekkür ederim Kargo numarısını kullanarak nerden takip edebilirim.

Merhaba PTT'nin sitesinden ve 17track.net sitesinden kargo takibinizi yapabilirsiniz.Selamlar.