Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Doğru yere mi yazıyorum Mehmet Abi yanlışsa sen taşırsın zaten :saygilar:

O kadar zaman geçmiş ki buluşma konumuzu bulamıyorum, hatırlamıyorum. Neyse önümüzdeki hafta sonu için buluşma yapar mıyız? Bir ateş yakalım bakalım :saygilar:
Ali’nin de dediği gibi hafta sonu sanki yapış var. :( Ama daha da vakit var. Buradan son duruma göre haberleşiriz kardeşim. ;)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Bu hafta cumartesi gelmek isteyenler bana özelden mesaj yazabilirsiniz 😎 Arslanbey için her defasında izin için form doldurmanız gerekiyor
Kenan alternatif alan arasanız nasıl olur? eğer uçak ucurulmayacak ise , kapsamlı Bir buluşma da yapılmayacaksa , koskoca Kocaeli'de illaki vardır müsait Bir meydan

Merhabalar arkadaşlar,
Hava durumları ne olur bilinmez tabiki ama olasi bir buluşma olur mu? 🛩️🚁

Kocaeli'de pazar günü Mustafa abi ben Ali Haydar buluşacağız. Tabiki aslında şansımızı deniyecegiz. Gelmeyi düşünürsen bana özelden mesaj at.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
17 Aralık 2023
Buluşmamızda Ali Haydar bı aksakliktan ötürü katılamadi. Öte yandan Mustafa hacılar abi ile tanışmış olduk:D kendisi 3 pil Trex 500EX DFC ile uçtu. Aramıza yeni katılan Kemal Baloğlu kendisinin yaptığı trainer Red Devil:saygilar: ile ucuşlarini gerçekleştirdi. Ben de Tarot 450 pro, dünyadaki son minititan e360 ve trex 550l ile ucuslarimizi yaptık. çok şükür kırımsız günü tamamladık. Hava o kadar soğuttu ki hiçbirimiz oturamadık ve parmaklarımız dondu:lol: en büyük sorun piknik tüpünde çay çok zor kaynıyordu ve bardakta hemen soğuyordu:lol::lol:
Buyrum resim ve videolar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uzun zaman aradan sonra yine bir buluşmada Kocaeli de olmak güzeldi. Hava inanılmaz soğuktu Kenan ın da dediği gibi oturamadık bile, parmaklarımı ısıtmak için tek çare cebimden çıkartmamaktı birde o halde özlemini uçuş yapmaya çalıştım resmen donduk :evil: ama iyi geldi tekrar bir buluşmada olmak. Devamı daha kalabalık olarak gelir umarım.

Arslanbey alanına gelince yıllar çok birşey değiştirmemiş yine güzel. En son hatırladığım halinden farkı bir pist yapılmış, birde çardağın altına beton atılmış bunlarda güzel olmuş.

Kenan ve Kemal e de bu güzel gün için teşekkür ederim.

:RCKolik::RCKolik::RCKolik::RCKolik:

Hava çok soğuk olmasına rağmen güzel bir gün oldu, yeni arkadaşlar edindik. Mustafa ve Kenan Bey'e de hoş sohbetleri için ayrıca teşekkür ederim.

Günü kırımsız bitirmekte bizim için ayrıca sevindirici oldu. :halay:

Çayımızı bile zor kaynattığımız soğuk bir havada uçmak ilk kez nasip oldu, daha önce yerde kar varken uçmuştum fakat soğuk rüzgarla birleşince 2. dakikadan sonra parmaklarımızı hissedemez olduk. Model uçakla ilgilenen biri olarak ilk kez pilimin 15 dakikada bittiğine sevinemedim. 5. Dakikada pil bitsede inişe geçsem diye düşünür oldum.🥶 Mustafa ve Kenan Bey'lerin 4. dakikada ellerini sıcak ceplerine sokmaları beni kıskandırdı .😅

Daha güzel günlerde havada buluşmayı temenni ediyorum. :RCKolik::RCKolik:

Son düzenleme:
dünyadaki son minititan e360
Zamanının efsane modellerindendi gerçekten. 😍 Vaktiyle benim envantere de girmişti, mutlu uçuşlarımız oldu. Yalnız laf aramızda benim bildiklerimden Burdur'da bile bu modelden uçar durumda iki tane var. Nesli tükenmiş olarak görmemek lazım. :laugh:

Bu soğukta tebrik ediyorum tüm katılımcıları. :bravo: :bravo: Bizlerle de paylaşıp aranıza kattığınız için ayrıca teşekkürler, ellerinize sağlık. :RCKolik:

Bir dahaki buluşmaya bende geleceğim demek isterdim ama öyle tuhaf bir tempoda akıp giden yaşantım var ki nasıl olur bilemiyorum. :rolleyes:

Umudum var, bir gün bir araya geliriz inşallah sahada :)