Muhabbet Edelim :)

abi helideki mekanik parcalarin bakimi arizasi kirimi degisimi derken.. her gun yeni bilgiler ogrenmenin heyecanini yasiyorum. hic bilmedigim terimleri ogreniyorum. yeni arac gereç ve el aletlerini kullanmayı ogreniyorum. bence bu işin albenisi asla ölmeyecek. ve her gecen gün daha fazla bilhassa helici olmak üzere modelci gelecek aramıza. hobimi kime anlatsam gözlerindeki ışığı görebiliyorum.

Vallahi çok güldüm gece gece . Hemde katıla katıla güldüm . Bi anda Türker kardeşimizi görünce izleyeyim dedim . Sonra tabi insanlık hali ilk göze çarpan bıyık oluyor ... Tam o sırada yorumlar takıldı gözüme . Yazarken bile dayanamayıp gülüyorum . Hele şu Hamit Sağlam isimli yorum yapan kimse .

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vallahi çok güldüm gece gece . Hemde katıla katıla güldüm . Bi anda Türker kardeşimizi görünce izleyeyim dedim . Sonra tabi insanlık hali ilk göze çarpan bıyık oluyor ... Tam o sırada yorumlar takıldı gözüme . Yazarken bile dayanamayıp gülüyorum . Hele şu Hamit Sağlam isimli yorum yapan kimse .
Zamanında YouTube üzerinden üye alabilmek için bu şekilde kısa videolar paylaşıp, foruma link veriyorduk. Heyyy gidi günler hey ?

Fakat Hamit Sağlam arkadaşın yorumu gerçekten de müthişmiş :lollol::lol: @Türker Akgün kardeşim sen bu işi bilmiyorsun bırak bu işleri :lollol::lol:

Ben youtube videolarının altındaki yorumlara hiç bakmıyordum, ne büyük eksiklikmiş. :lol: :lol: :lol:

Mehmet abinin söylediği gibi videoyu çekip youtube'a koyup tartışmaları forum üzerinden yapıyorduk. :)

Müsait bir zamanda ilk iş videoların altında yapılan yorumları okuyacağım, demek benim kulaklar ondan çınlayıp duruyormuş. :lollol:

Bıyık konusu gerçekten komikmiş, her deneme başarılı olmuyor hayatta. :laugh:

Bu arada Hamit kardeşimiz neye bu kadar kızmış anlamadım ama Allah şifa versin demekten başka bir çare bulamıyorum, geçer inşallah. :saygilar:

Öncelikle herkese selamlar...

Sanırım ülkenin geldiği ekonomik durumdan dolayı insanlar en çok hobilerinden feragat etmek zorunda kaldılar. Forum çok sessiz sakin kalmış. Bende malesef ara vermek, elimdeki ürünlerin önemli bir kısmını satmak zorunda kaldım. Ama insan bir kere başladımı öyle kolay kolay bırakamıyor. Yavaş yavaş yeşermeye başladı yine rc uçak sevdası. Girip bir selam vermek istedim.

Herkese mutlu hobiler dilerim...

Öncelikle herkese selamlar...

Sanırım ülkenin geldiği ekonomik durumdan dolayı insanlar en çok hobilerinden feragat etmek zorunda kaldılar. Forum çok sessiz sakin kalmış. Bende malesef ara vermek, elimdeki ürünlerin önemli bir kısmını satmak zorunda kaldım. Ama insan bir kere başladımı öyle kolay kolay bırakamıyor. Yavaş yavaş yeşermeye başladı yine rc uçak sevdası. Girip bir selam vermek istedim.

Herkese mutlu hobiler dilerim...
Abi maalesef her geçen gün kendini ikiye katlayan bu dolar kuru sayesinde hobinin kökü kazınıyor. Elektrikli mantarları yapmak bile dünya para oldu.

Sanada mutlu hobiler abi...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim ÜNAL