Muscat Tayyare Fabrikası'ndan haberler

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
(Adminim, safariden yazıyorum ama foto linki kaybolma problemi burda da oldu malesef :( )
Bak bu hiç iyi bir haber değil :( Neyse ben bir şeyler bulmaya çalışırken sen safariye devam kardeşim.
Ben hem cepte hem iPad de Safari kullanıyorum. Senin kadar resim yüklemedim ama yanlış hatırlamıyorsam benim de başıma 1-2 defa geldi ama sonra hiç sorun çıkarmadı.

İlgi Alanı
Uçak
Bu adam nerede duracak? Çıtayı en son nereye kaldırdığını göreceğiz? Bilemiyoruz... Ama sorun yok; bence kesinlikle kendisi de bilmiyor:)
Çıta falan pek umurumda değil açıkçası ama söz konusu yeni şeyler öğrenmek olunca durmaya niyetim yok diyebilirim. Öğrenme bağımlılığı diyebir şey var mı acaba :D

Geçen gün bir arkadaşımla sohbet ederken laf lafı açtı oturup bunca yıllık modelciliğin bana kazandırdığı becerileri listeledik, marangozluk, kompozit üretim, torna-freze, CNC freze, 3D tasarım / baskı teknolojileri, termoforming, oto boyacılığı... hepsi de aslında tek başına bir meslek veya hobi olabilecekken benim hepsini öğrenmek ve kullanmaktaki tek amacım daha iyi uçak modelleri yapabilmek! bu ne deliliktir vallahi anlamak mümkün değil! Nerden girmiş bu uçak sevdası içime... :evil:

Şaka bir yana Mustang projesi de harika gidiyor%p
Ellerinize sağlık Evren Bey:saygilar:
Teşekkür ederim:):saygilar:

Bak bu hiç iyi bir haber değil :( Neyse ben bir şeyler bulmaya çalışırken sen safariye devam kardeşim.
Ben hem cepte hem iPad de Safari kullanıyorum. Senin kadar resim yüklemedim ama yanlış hatırlamıyorsam benim de başıma 1-2 defa geldi ama sonra hiç sorun çıkarmadı.
Denemeye devam adminim, raporlamaya da devam ederim sorunlarla karşılaştıkça... Teşekkürler :saygilar:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Çıta falan pek umurumda değil açıkçası ama söz konusu yeni şeyler öğrenmek olunca durmaya niyetim yok diyebilirim. Öğrenme bağımlılığı diyebir şey var mı acaba :D
Kesinlikle var kardeşim ;D Keşke tüm bağımlılıklar bu kadar faydalı olsa :D